Вівторок, 20.11.2018, 00:45

Головна » 2010 » Квітень » 5 » Весняна толока
Весняна толока

Напередодні Великодніх свят в школі пройшла весняна толока: діти, педагоги, обслуговуючий персонал упорядковували територію, прилеглу до навчального закладу, наводили лад в кімнатах та кабінетах. Заступник директора школи з АГЧ Наталя Михайлівна Коренюк від імені адміністрації школи дякує начальнику спецінспекції Кіровоградської міської ради В. А. Іванову та керівнику міськкомунгоспу А. М. Магалову за сприяння в проведенні заходу та надання транспорту для вивезення сміття. Сподіваємось і на подальшу плідну співпрацю, підтримку та допомогу. Зі святом!
Переглядів: 367 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0