Четвер, 18.01.2018, 07:14

Головна » 2011 » Жовтень » 14 » «Веселкова країна» прийняла нових мешканців!
«Веселкова країна» прийняла нових мешканців!

Сьогодні, в День українського козацтва, з урочистого зібрання ради «Сокола» початкової школи «Веселкова країна» розпочався новий етап розбудови шкільного самоврядування. До актової зали з класоводами та вихователями запросили учнів 1-4-х кл. На сцені діти побачили Прапор України, почесну варту, президію. Після переклички братств з промовою виступив куратор шкільного самоврядування Валерій Володимирович Андрійченко. Він наголосив, що одним із шляхів формування національної свідомості є ознайомлення вихованців з добою козаччини, причинами її виникнення, з козацькими ватажками, побутом, зброєю.

Першим (початковим) етапом загальношкільних заходів з патріотичного виховання в нашому навчальному закладі є дитяча спортивно-патріотична гра „Козацькі забави", яка проводиться в школі в останні п'ятнадцять років. Метою „Козацьких забав" є залучення школярів до джерел національної історії, культури, сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу, пробудження національної самосвідомості, загартовування школярів.
   В. В. Андрійченко оголосив підсумки гри «У пошуках скарбу – об'єднаймо Україну» (див. звіт про подію від 14.09.11 р.) та вручив нагороди представникам братств. Далі за його пропозицією було обрано наглядову раду дитячої шкільної організації «Сокіл», до якої увійшли директор школи-інтернату С. Д. Сторчаус, заступники директора з виховної роботи Н. В. Мілентій та О. А. Чорна, завцентром позашкільного виховання «Оріон» О. Л. Балинська.

Після цього В. В. Андрійченко запросив піднятися на сцену для прийняття урочистої обіцянки старших братчиків. Всі учні підвелися і промовили за читцями:
   Я, вступаючи в ряди Дитячої організації «Сокіл» Кіровоградського інтернату, перед лицем своїх товаришів і державних символів України, пам'ятаючи величну історію України і будучи гордим з неї, урочисто зобов'язуюсь:
   - Палко любити Україну і, в міру своїх сил, бути готовим до захисту її цілісності, недоторканості, соборності;
   - Бути гідним нащадком Великих синів України, своїми діями не зганьбити народ України, розвивати Державу.
   На заклик «Служити народу України будь готовим!» пролунав традиційний відгук «Завжди готовий!»
   Всі учні з ентузіазмом сприйняли слова читця, який виголосив риси, до яких прагне «Сокіл»:
Завжди готовий;
Чесний і безкорисливий;
Активний і підприємливий;
Відважний і рішучий;
Здоровий і витривалий;
Урівноважений і точний;
Уважний і обережний.

«Сокіл», слухай і вір, здобувай і перемагай,
щоб Україна була могутня, творила нове життя для власного народу, для його кращої долі.

Далі пролунала команда куратора ДШО «Сокіл-Кірін»:
- Ст. братчики, слухаємо мою команду! Для пов'язання галстуків підготувати та вишикувати братства. Братство 4-Б класу рівняйсь, струнко, примовку починай!...

Всі братства за старшинством виголошували примовки і запрошувалися до сцени, де представники шкільного самоврядування та члени наглядової ради урочисто пов'язали «соколятам» різнокольорові галстуки.
   З вітальним словом до дітлахів звернувся директор школи, піснею про Україну малечу привітав друг школи Владислав Кашпуренко, а потім було веселе й метушливе фотографування на пам'ять.

Нова сторінка в житті шкільного колективу розпочата!

Переглядів: 429 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2011  »