Вівторок, 18.12.2018, 23:03

Головна » 2010 » Квітень » 23 » Вболівали всією школою
Вболівали всією школою
Команда Добровеличківської школи-інтернату Команда Кіровоградської школи-інтернатуКоманда школи-інтернату с. Завалля
    22-23 квітня Кіровоградська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №3 для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, проводила відкритий чемпіонат з футболу серед юнаків. В його рамках команда нашої школи у складі:
    Артем Чорний, форвард, К, 9А
    Влад Логовський, воротар, 8А
    Артем Меделян, 8А
    Артур Паламарчук, 9А
    Олександр Карамалюк, 9А
    Василь Кубинець, 7 кл.
    Юрій Бабіч, 6 кл.
    Олександр Пічкур, 5 кл.
змагалася з командами шкіл-інтернатів Добровеличківки та Завалля. Наші спортсмени виграли обидві зустрічі з сумарним рахунком 23:0 та були нагороджені кубком і грамотами. В матчі за друге місце із рахунком 5:3 перемогли хлопці з Завалля.
    Вітаємо кращого бомбардира змагань Артема Чорного (9А), голкіпера Влада Логовського (8А), який не пропустив жодного гола, та всю команду-переможицю! Бажаємо скорішого виздоровлення травмованому Сашку Карамалaку!
Кращий бомбардир Артем ЧорнийКращий воротар Влад Логовський
Фоторепортаж про змагання дивіться в наших альбомах.
Переглядів: 448 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0