Субота, 22.09.2018, 08:31

Головна » 2018 » Серпень » 14 » Успішного навчання!
Успішного навчання!

Вищі навчальні заклади України підбивають підсумки вступної кампанії 2018-го року. Нам приємно привітати випускників школи-інтернату, ліцею «Сокіл», які вже отримали радісну звістку про зарахування до вишів:
   Нєлєпу Оксану Вадимівну – Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, українська мова і література;
   Кохана Дмитра Євгенійовича – Київський національний торговельно-економічний університет, факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
   Рогозовську Лілію Дмитрівну – Центральноукраїнський національний технічний університет, інформаційна, бібліотечна та архівна справа;
   Сергієнка Олександра Юрійовича – Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, фізична культура.

На основі базової загальної середньої освіти молодшими спеціалістами стануть студенти коледжу «Освіта» Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Богдан Кононенко, Кропивницького коледжу механізації сільського господарства Нікіта Осадчий, Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету Валентин Бєрніков, Кіровоградського будівельного коледжу Владислав Гудзенко, Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету Валерія Квітова, Дніпровського базового медичного коледжу Артур Константинович, Кропивницького коледжу харчування та торгівлі Єгор Красов, коледжу при Центральноукраїнському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна академія управління персоналом» Денис Місаєв, Михайло Рашевський, Лілія Присяжненко.
   Здобуватиме загальну середню освіту у Науковому ліцеї Максим Малина, отримувати професійну освіту мають намір Анастасія Цап, Валентина Мицу, Віра та Надія Чорнобривець, Тетяна Сечка - Кіровоградський професійний ліцей побутового обслуговування (ПТУ №14); Анна Крепа, Андрій Беззадін - Вище професійне училище № 9; Данило Тихонов, Владислав Бондаренко, Максим Лозовий, Катерина Явтушенко, Сергій Яковенко - Регіональний центр професійної освіти ім. О. С. Єгорова (ПТУ № 2).
   В добру путь усім, хто вже визначився із подальшою дорогою; удачі тим, хто ще очікує вирішення своєї долі. Хай щастить!
Переглядів: 51 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2018  »