Вівторок, 19.06.2018, 03:42

Головна » 2018 » Травень » 31 » Урочистий ліцейський випуск
Урочистий ліцейський випуск

З1 травня учні середньої та старшої ланок вишикувалися для останнього у навчальному році церемоніалу: шкільна родина вітала на «зірковій доріжці» випускників 2018 року – ліцеїстів ІІІ взводу, їх класного керівника Дар’ю Олександрівну Куліш та вихователя Костянтина Олексійовича Бахмата.
   Шкільні урочистості розпочалися рапортом військового керівника старшого лейтенанта О. П. Капчелі та винесенням Державного прапору України і прапору кадетського підрозділу. Хвилиною мовчання лінійка вшанувала неоціненний подвиг тих, хто звеличив Батьківщину, та надала старшій ліцеїстці Аліні Гонтар і молодшому сержанту Андрію Осипенку право покласти квіти до меморіальних дощок на честь загиблих воїнів – випускників школи Володимира Тигняна, Олексія Погорілого, Ігоря Правосудька.

Директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус вручив грамоти управління освіти КМР переможцям міських предметних олімпіад Андрію Семенову (математика, фізика, хімія), Ігорю Желєзному (математика), Артуру Черкашину (правознавство) та диплом ІІ ступеня переможцю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії Андрію Семенову. З успішним завершенням навчального року учнів школи вітали начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Кіровоградській області Сергій Миколайович Вовкогон та інспектор відділу ювенальної превенції Сергій Ігорович Луненко. Вихованці ДЗВ «Сокіл» отримали від шефів спортінвентар для організації активного відпочинку.

Кадетські випуски у школі набувають своїх традицій. Одна з них – проголошення випускниками кадетської клятви та передача наступникам кадетських святинь. Разом з ведучими Оксаною Нєлєпою та Богданом Мариконем ліцеїсти заприсяглися примножувати трудові та ратні здобутки дідів і батьків, завжди слідувати давньому кадетському девізу «Життя – Вітчизні, честь – нікому!» та передали старшим кадетам і ліцеїстам ІІ взводу штандарт кадетського підрозділу. Кадети IV взводу відсалютували старшим товаришам урочистим маршем із стройовою піснею «Січ», і старший ліцеїст Вадим Заболотний та учениця 1Б класу Марія Куліш дзвоником провістили завершення для когось чергового, а для когось останнього шкільного року.

Сповнений сонячними теплими променями та щасливими дружніми посмішками день відзначив прощальний вальс. Музичний номер «Розлучатися час» на мотив пісні І. Білик, слова Крістіни Іванівни Томко разом з випускниками і солісткою Оксаною Нєлєпою виконали Крістіна Куженко, Наталя Петрушкіна, учениці 2В класу та танцюристки-восьмикласниці, хореографія В. М. Захаревич. З повітряними кульками випускники відпустили у вирій свої мрії та надію на їх здійснення.
   Дорогі випускники! Прагніть до кращого, мрійте та досягайте найвищих вершин! Хай життя ваше буде світлим, справи – красивими, серця – сповненими любові!

Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »