Неділя, 18.11.2018, 00:45

Головна » 2010 » Червень » 1 » Ура, канікули!
Ура, канікули!
     В перший день літа, який упродовж багатьох років відзначається як Міжнародний день захисту дітей, вихованці школи-інтернату взяли участь у багатьох святкових заходах. Вони були вдячними глядачами творчого звіту, з яким зі сцени філармонії виступали вихованці професора Короткова. Доречі, Анатолій Єгорович - давній друг нашої школи, і ми сподіваємось ще зустрітися з ним та його колективом на нашому ювілеї.
    Одержавши привітання голови облдержадміністрації Сергія Ларіна, голови обласної ради Миколи Сухомлина та інших представників влади, діти взяли участь у найрізноманітніших конкурсах і акціях. Усі охочі мали змогу випробувати свої сили у плетінні килимів, спробувати виліпити щось із тіста, опанувати Петриківський розпис, мистецтво орігамі або створити малюнок на асфальті. І байдуже, що переможців серед наших учнів не було, це як раз той випадок, коли кажуть: "Головне - не перемога, а участь". Адже нагородою були чудовий настрій і справжня радість. А також багато-багато солодощів, які подарували добросердні і щедрі люди.
    А ще у цей день наші діти безкоштовно переглянули мультиплікаційний фільм у кінотеатрі "Зоряний", досхочу накаталися на атракціонах дендропарку та стали глядачами чудової танцювальної програми у виконанні ансамблю "Конвалія". Ну, хіба не класний початок літа?! А далі буде!

На фото з сайту www.kg.cominformua.com:
Представники компартії міста дітям, що перебувають під опікою школи і відпочивають у пришкільному таборі, пдготували солодощі до святкового столу
Переглядів: 333 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2010  »