П`ятниця, 14.12.2018, 22:54

Головна » 2017 » Листопад » 29 » Участь шкільних активістів у роботі парламентів
Участь шкільних активістів у роботі парламентів

8 листопада на базі міського центру дитячої та юнацької творчості відбулася сесія міського парламенту дітей. На порядку денному був звіт голови МПД про роботу у міжсесійний період та звіти голів учнівського самоврядування закладів освіти міста. Від осередку учнівського самоврядування школи-інтернату, ліцею «Сокіл» досвідом роботи ділилася Єлизавета Кущенко. Також у роботі сесії брали участь шкільні активісти Жасмін Якубовська, Андрій Осипенко, Олександра Пилипенко та педагог-організатор І. Л. Суховенко. Юні депутати затвердили програму діяльності МПД на 2017/2018 навчальний рік.
   24-25 листопада пленарним засіданням у сесійній залі обласної ради розпочалася VІІ сесія ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Його депутатами є член ради ройових та лідерів ДШО «Джурівська республіка» старший кадет Андрій Осипенко та випускник школи - колишній голова шкільного самоврядування Владислав Жабко. Юних парламентарів привітали заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту КОДА Лідія Шатна та координатор обласного парламенту дітей Катерина Хлєбнікова, які побажали депутатам залишатися ініціативними, творчими та наполегливими.

У стінах Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбулися заняття «Школи лідерів учнівського самоврядування»: «Антикорупційний урок» та лекція «Маркетинг та основи проектної діяльності». Також у порядку денному були передвиборчі дебати кандидатів на посаду голови обласного парламенту дітей та голів комісій. На посаду голови комісії екології, спорту та здорового способу життя успішно балотувався Андрій Осипенко. У складі цієї комісії також буде працювати Владислав Жабко. Всі сім профільних комісій другого дня провели засідання та спланували роботу на міжсесійний період. А головою обласного парламенту дітей обрано представника парламенту дітей та молоді Новоукраїнської об'єднаної територіальної громади Тимофія Білокоза.
   Також на юних депутатів чекала багатопланова та змістовно насичена дозвіллєва програма «Лідер – це завжди круто!». Новими талантами блиснув Влад – перед колегами він виступив із власними віршами. Хлопці брали участь у танцювальному батлі та флешмобі із виконання традиційного танцю ОПД «Снеп-сквеп». Бажаємо юним лідерам успішної роботи!
Переглядів: 76 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »