Неділя, 21.01.2018, 17:38

Головна » 2010 » Серпень » 16 » У Кіровограді визначили кращих
У Кіровограді визначили кращих

22 липня на засіданні виконкому кіровоградської міської ради було затвердженo список осіб, чиї портрети розмістять цього року на міській Дошці пошани. У номінації "Кращий працівник сфери обслуговування" перемогла Ковальова Ангеліна Семенівна, голова обласної громадської організації «Центр перукарів Кіровоградщини». Вітаємо вірного друга нашої школи з почесною відзнакою, бажаємо натxнення і успіxів.
    Урочисте відкриття міської Дошки пошани планується у вересні, під час святкування дня міста.

А цей матеріал про найкращих працівників різних галузей був представлений на сайті "Вечірньої газети" http://vechirka.com.ua/index.php?id=888 27 серпня 2010 р.

Кращий працівник сфери побутового обслуговування

Серед працівників побутового обслуговування нашого міста кращою визнана керівник Центру перукарів Кіровоградщини Ангеліна Ковальова.

Ангеліна Семенівна, пропрацювавши за фахом перукаря понад тридцять років, стала справжнім майстром своєї справи. Її трудові заслуги відзначені знаком "Майстер – золоті руки", нагрудним знаком "Відмінник служби побуту України".

Будучи головою обласної громадської організації "Центр перукарів Кіровоградщини", Ангеліна Семенівна всіляко сприяє розвитку цієї професії у регіоні. Вона є тренером кіровоградської команди, яка гідно представляє наше місто та область на всеукраїнських конкурсах, чемпіонатах з перукарського мистецтва, про що свідчать неодноразові перемоги команди на змаганнях перукарів "Чарівна зачіска" (м. Одеса), "Світ краси" (м. Київ), "Молоді таланти України" (м. Дніпропетровськ).

Центр перукарів Кіровоградщини з 2004 року є постійним учасником Всеукраїнського соціального проекту "Дні дитинства", завдяки якому постійно безкоштовно обслуговуються вихованці дитячого будинку "Барвінок", вихованці школи-інтернату, спеціалізованої школи №1. Також постійно діють благодійні програми безкоштовного обслуговування малозабезпечених верств населення, надаються пільгові послуги пенсіонерам.

За той час, поки Ангеліна Семенівна очолює Центр перукарів Кіровоградщини, він став справжнім осередком професійного спілкування та розвитку творчої молоді. Атмосфера, що тут панує, сприяє розвитку професійної майстерності, популяризує професію перукаря серед молоді.

Але, незважаючи на свій високий рівень професійної майстерності, Ангеліна Ковальова й надалі прагне вдосконалювати володіння ножицями та гребінцем. Адже нинішнє перукарське мистецтво – то справжня індустрія краси, яка вимагає і творчого підходу, і глибоких знань справи.
Переглядів: 356 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2010  »