П`ятниця, 16.11.2018, 10:30

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » У гостях в нацгвардійців
У гостях в нацгвардійців

Військовослужбовці Кіровоградського стрілецького батальйону Криворізької військової частини 3011 Національної гвардії України, командир Ігор Володимирович Калиновський надають навчальному закладу значну допомогу в реалізації військово-спортивного напрямку освіти. Напередодні важливої для кадетського поповнення події - складання присяги командний склад батальйону запросив учнів відвідати частину. 4 жовтня вихованці ІІІ-го, а 5 жовтня ліцеїсти IV-го взводів прибули у розташування батальйону для знайомства з особовим складом та умовами служби нацгвардійців.

Старший лейтенант В. П. Кулик та старший сержант А. А. Ткаченко провели для учнів та їх наставників Н. Ю. Сухової, В. В. Андрійченка, Г. В. Андрійченка, О. В. Полуворченка екскурсію військовою частиною. Першою зупинкою за традицією стало відвідування Алеї слави та вшанування меморіалу на честь колишнього командира стрілецького батальйону Павла Леонідовича Сніцара. Учні познайомилися з бойовим шляхом військової частини, дізналися про подвиги і відвагу її героїв.
   Ліцеїсти та вихованці оглянули автопарк, познайомилися з військовою технікою та зброєю, побували у кінологічному центрі.

Для гостей провели екскурсію внутрішніми приміщеннями: учні оглянули спортзал, побували у казармі, у актовому залі прослухали лекцію «Структура і завдання Національної гвардії України, особливості несення служби військовослужбовцями НГ».
   Наші «новобранці», особливо ті, що прибули з маленьких населених пунктів, були вражені побаченим та отримали поживу для роздумів щодо професійної орієнтації. P.S. З 14 жовтня у складі батальйону паралельно до навчання у Національній академії внутрішніх справ служить за контрактом випускник школи Альбертус Синяєв.
   Дякуємо командуванню військової частини 3011 за співпрацю з навчальним закладом та вагомий внесок у розвиток кадетської складової освіти.
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »