Середа, 20.09.2017, 01:14

Головна » 2017 » Червень » 22 » У Болгарії відбувся XI благодійний фестиваль «Назустріч мрії»
У Болгарії відбувся XI благодійний фестиваль «Назустріч мрії»

У Болгарії під патронатом Юлії та Євгенії Тимошенко для 200 сиріт, переселенців зі Сходу, дітей з інтернатів та позбавлених батьківського піклування відбувся XI Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії». Насолоджуватися незабутнім відпочинком на Золотих пісках, спілкуватися з провідними українськими виконавцями та переймати їх професійні секрети, провести час у приємному товаристві з новими друзями мав змогу учень 5А класу Денис Каплунов.
   Програма фестивалю складалася з майстер-класів, творчого конкурсу та гала-концерту. Оцінювало конкурсантів професійне журі: Андріс Капіньш (голова журі), Марта Адамчук, Гешо Любенов, Інга Селіна, Тімур Усманов, Семен Жигалін, Юрій Мілентій. Юрій Васильович провів майстер-клас з навчання елементам дуботанцю та вразив уяву юних танцюристів запальними циганськими ритмами; він також був постановником фінального номеру гала-концерту.
   Денис побував на майстер-класах Марти Адамчук, Міли Нітіч, Гарика Бірчі, інш., у конкурсній програмі виступив з піснею «Сам собі країна» Андрія Кузьменка та отримав диплом учасника XI Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії». Гран-прі фестивалю виборов читець-декламатор з міста Торецьк (Донецька область) Олексій Самойленко.

Ми вітаємо Дениса з цією значущою для його зростання як вокаліста подією, з набутим новим досвідом, отриманими важливими навичками. Він є активною творчою людиною, бере дієву участь у шкільних та міських заходах. Серед останніх подій – участь у проекті «Я – майбутнє України», велофестивaлі та «Єврофесті», роль ведучого щорічного конкурсу «Міні-містер та міні-міс Дендропарк», виступ на фестивалі «Вітаємо дитинство» до Міжнародного дня захисту дітей та молодіжному арт-пікніку, організованому обласною організацією інвалідів тощо. Бажаємо Денису нових творчих злетів!
   Дякуємо за багаторічну співпрацю, дружнє ставлення, турботу про потреби дітей та намагання наблизити їх заповідні мрії президенту МГО «Назустріч мрії» Ірині Волгіній, Асоціації МВГО «Соціальний захист» в особі Євгенії Тимошенко та Андрія Павленка, митцям, волонтерам, благодійникам, що створили для дітей сонячну казку на березі ласкавого моря. Хай щастить!
Переглядів: 52 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »