Вівторок, 18.12.2018, 22:53

Головна » 2018 » Листопад » 20 » Творчість наших учнів
Творчість наших учнів

6-11 листопада у місті Тбілісі, Грузія, відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс пісні, танцю та мистецтв осіб з особливими потребами «Iveria - Brilliant». Україну на даному фестивалі-конкурсі представляли талановиті виконавці з Вінниччини, Хмельниччини, Житомирщини та нашого міста. З перемогою до України повернулися семикласниця школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Владислава Умрихіна (ІІ місце у номінації «вокальне мистецтво») та випускниця школи Амелія Небесна (спеціальний приз преси «Принцеса «Іверія-Діамант»). Наші вітання!

Перебування у дивовижній Грузії подарувало дівчатам безліч позитивних емоцій, їх тепло і гостинно приймали організатори та глядачі фестивалю. Своїми враженнями від подорожі та виступів дівчата ділилися під час прес-конференції в міськраді 20 листопада, а голова «Народної академії творчості інвалідів» Ельміра Вікторівна Небесна розповіла про виникнення ідеї фестивалю та плани на майбутнє щодо просування та розвиток творчості людей з обмеженими можливостями. Учасниці фестивалю щиро подякували усім, хто долучився до організації їхньої поїздки у Грузію.

17 листопада члени організації брали участь у заходах з нагоди 20-річчя Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів «Добрада» у Світловодську. Своїм співом ювілярів вітали Амелія Небесна, відома виконавиця Вероніка Чорна, семикласник школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Денис Каплунов.
   Нещодавно Денис отримав ще одну відзнаку за свої таланти – перемогу у міському етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Він відбувся 26 жовтня на базі станції юних техніків за участю члена журі завідувача ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинської. Було розглянуто 117 робіт, і в середній групі Денис посів І місце у номінації «натюрморт» (світлина «Ретроколаж») та І місце у номінації «пейзаж» (світлина «Тече річенька»). Роботи були представлені на обласному етапі, і Денис Каплунов удостоївся диплома ІІ ступеня Кіровоградського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Вітаємо та бажаємо успіху наступного туру!
Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »