Вівторок, 14.08.2018, 18:48

Головна » 2018 » Серпень » 2 » Творчий табір
Творчий табір

З 16 по 31 липня на базі ДСОК «Бригантина» в Одеській області пройшов інклюзивний творчий табір GALAXY CAMP, організований Асоціацією «CHILD.UA». Мета проекту – допомогти вихованцям дитячих будинків, шкіл-інтернатів та дітям переселенців розкрити свій творчий потенціал. Він зібрав майже 200 талановитих учасників з усієї країни. Під час заочного відбіркового туру право побувати у творчій кузні талантів виборов юний вокаліст - учень школи-інтернату Денис Каплунов. У таборі діти з усієї країни поринули в неймовірну атмосферу сонячного літа, яскравих емоцій, нових знань, цікавих знайомств та незабутніх вражень!

Відпочинок у GALAXY CAMP був задуманий як дивовижна подорож чудернацькими планетами: Sports planet, Music planet, Art-Kids planet, Theatre & Dance planet, Bloggers planet (photos, video), Design planet. Центральною подією табору став XII Міжнародний благодійний фестиваль «Назустріч мрії». Запрошення вдруге стати одним з членів його зіркового журі отримав хореограф, керівник неодноразового переможця фестивалю ЗХА «Алегро» Ю. В. Мілентій. Крім здійснення суддівської місії, Юрій Васильович проводив для відпочивальників майстер-класи з хореографії, ставив танцювальні номери тощо.

У таборі з учасниками працювали досвідчені психологи та педагоги, професійні актори, музиканти, вокалісти та хореографи – відомі українські виконавці. Діти мали змогу ближче познайомитися з зірками української естради, вчитись в них майстерності. Методика передбачала індивідуальну роботу та групову терапію для дітей і підлітків. Дитячий табір підтримала «Датагруп», яка забезпечила усіх дітей і дорослих супутниковим Інтернетом, який дозволив спілкуватися з рідними і миттєво ділитися новинами з самого берега Чорного моря. А кульмінацією пригод став «вихід у відкритий космос» - на велику сцену гала-концерту «Назустріч мрії», що відбувся в Одесі 21 липня.

На концерті у літньому театрі одеського морського вокзалу, аби підтримати улюблений фестиваль та давніх друзів-організаторів, побували «алегрівка» Єлизавета Мілентій, засновник колективу Наталія Володимирівна Мілентій, мама Дениса Вікторія Валеріївна. Для багатьох переможців фестивалю здійснилася заповітна мрія виступити з кумирами в одному концерті. Разом з дітьми на велику сцену виходили Тіна Кароль, Лавіка, Юрій Годо, Євген Хмара, Тетяна Піскарьова, Марта Адамчук, М’ята та «Клей Угрюмого». Ведучими гала-концерту були Міла Єремєєва та Артем Гагарін. Від партнерів з Китайської Народної Республіки переможці фестивалю отримали ноутбуки, а всі учасники – мобільні телефони та фітнес-браслети.

Фестиваль став справжньою школою творчої майстерності для обдарованих дітей і путівкою в життя для багатьох його учасників. Дякуємо за партнерську співпрацю та увагу до наших вихованців президенту Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «CHILD.UA» Євгенії Тимошенко, генеральному директору АМВГО «CHILD.UA» Ірині Волгіній, патронесі фестивалю «Назустріч мрії» Юлії Тимошенко.

Переглядів: 6 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2018  »