Субота, 21.10.2017, 14:58

Головна » 2017 » Вересень » 20 » Творчі дарунки рідному місту
Творчі дарунки рідному місту

В рамках урочистостей на честь 263-річчя заснування фортеці святої Єлисавети мистецькі колективи обласного центру продемонстрували мешканцям мікрорайонів міста свої найкращі номери. Концертний майданчик на Новомиколаївці був наданий творчим колективам школи-інтернату та НВО №25. ЗХА «Алегро», педагоги Ю. В. Мілентій, В. М. Захаревич, акомпоніатор Л. М. Куропятник радо привітали земляків танцями «Веселі цуценята» та «Румунський».

Учасники гуртка «Сольний спів» Денис Каплунов, Єлизавета Бондарєва, Назар Лісов порадували глядачів майстерним співом. Імпровізовану сцену з нашими виконавцями ділили танцюристи народного хореографічного ансамблю «Світанок».

Під час концерту «Вечірні ритми святкового міста» на центральній площі міста свою творчість презентував гурт «Garage Band» із солістом Я. І. Стасом та музикантом Д. С. Єрьоміним - колишнім та теперішнім співробітниками ЦПВ «Оріон». Вони підтримали піднесений настрій та святкову атмосферу міста. Також Ярослав Ілліч під овації глядачів виступив на сцені дендропарку з кавер-програмою на творчість Олега Винника.
   Велику кількість заворожених відвідувачів дендропарку зібрав святковий концерті «Дивовижна земля Єлисаветградська» за участі вокалістів та танцювальних колективів міста. У ньому виступили учень 6А класу Денис Каплунов та одинадцятикласниця Оксана Нєлепа. У складі команди школи хіп-хопу та брейк-дансу «Mix of steps» Оксана брала участь у «Сафари dance party». Ніхто не залишився байдужим!
   Також вперше в історії святкування Дня міста було влаштовано локацію «Співочі береги над Інгулом». Шанувальники оркестрового та хорового мистецтва на майданчику на набережній слухали популярні вітчизняні та світові музичні хіти. У складі хору «Согласіє» учнів старших класів дитячої музичної школи №2 у концерті брала участь учениця 6В класу Іуліанія Вінніченко. Кожний виступ глядачі підтримували аплодисментами і криками «Браво!»

Переглядів: 32 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2017  »