Вівторок, 19.06.2018, 03:45

Головна » 2018 » Травень » 22 » Туристська підготовка кадетів
Туристська підготовка кадетів

19-20 травня до World Orienteering Day у м. Світловодськ на базі санаторної школи-інтернату Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів 3-4 етапи Кубку області зі спортивного орієнтування. У змаганнях брали участь ліцеїстки ІІ взводу Єлизавета Соловйова та Анна Леонова, тренер І. Ф. Сільченко. У наметовому містечку дівчата перебували разом з командою Маловисківського району, за яку виступав випускник школи Олексій Москаленко.
   Дистанція І дня складалася з 19 КП і виявилася не надто складною для учасниць, що вже мають певний досвід змагань. За підсумками етапу Єлизавета Соловйова показала ІІ результат у категорії Ж16. Вітаємо! Дистанція ІІ дня мала 10 КП, проте її долання ускладнив дощ, який перетворив на екстремальні перешкоди досить круті спуски і підйоми. На жаль, цього дня дівчатам не вдалося знайти усі контрольні пункти і потрапити у залік. У вільний час туристки із задоволенням прогулялися берегом «Світловодського моря» - Кременчуцького водосховища та отримали насолоду від краси побачених краєвидів.

20 травня відбулося відкриття у місті велосезону. У пробігу, що стартував від фортечних валів, брали участь учні передкадетського 5Б класу Андрій Молодцов, Іван Ставенко, Ігор Паскаль, Дмитро Бідненко, Данило Єлецький, Микола Дуденко з тренером І. П. Поліщуком. Колона рушила вулицями Ушакова - Яновського – Академіка Тамма – Попова – Соборною – Великою Перспективною із зупинкою на центральній площі, де велосипедисти влаштували флешмоб та утворили «живий» прапор України. Після цього спортсмени продовжили рух до вулиці Вокзальній та фінішували на Козачому острові, де на гостей свята чекали розваги, канатове містечко, польова кухня та морозиво для дітей. Хлопці успішно пройшли 4 контрольні пункти.
   Цьогорічний загальний маршрут велопробігу складав майже 15 кілометрів. Вітаємо прагнення наших учнів до здорового способу життя!
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »