Понеділок, 11.12.2017, 05:02

Головна » 2015 » Листопад » 13 » Третьокласники «подорожували» рідним краєм
Третьокласники «подорожували» рідним краєм

Продовжується співпраця навчального закладу з міською бібліотекою-філією №18 сімейного читання. 12 листопада працівники бібліотеки запросили учнів 3В класу, керівники Л. А. В'юник та О. М. Остапенко, на квест «Рідна мова, рідний край». Шляхом жеребкування діти розподілилися на команди, бібліотекарі ознайомили дітей з правилами квесту, вручили карти із зазначеними маршрутами й побажали успіху на етапах.

Команди помандрували захоплюючим і пізнавальним шляхом за власним маршрутом. Кожна з 5 зупинок містила цікаві завдання, для вирішення яких гравцям довелося докласти і навички, і розумову активність. Зупинки «Світ українського слова» та «Словотворення» вимагали розв'язати ребуси, розшифрувати вірші, прочитати за допомогою дзеркала підказки. В конкурсі «Усна народна творчість» гравці відгадували казку і загадку та виконували народну пісню на обрану тему. На зупинці «Рідний край» діти поринули у природу малої батьківщини. Сюрприз чекав мандрівників на зупинці «Бібліопошук»: після виконання завдання команди отримували призи - сувенірні авторучки та прапорці із мудрими висловлюваннями.

Переможцем квесту стала команда Артема Заруднього, яка здобула для класної бібліотечки визначник-енциклопедію про тварин; команда Дар’ї Шевченко отримала грамоту за командну взаємодію; за кмітливість відмітили команду Анатолія Кондрашова, а за волю до перемоги відзначили команду Вадима Літвінова. Як зазначила Лариса Анатоліївна, захід вийшов дуже динамічним, всі діти із захопленням і зацікавленістю виконували запропоновані завдання, поєднуючи командний дух і прагнення до мети.

Закінчилося свято спільним чаюванням та вільною мандрівкою книгарнею. На згадку про оригінальний захід, нові враження, радість та задоволення від співпраці дітей та дорослих учасники квесту і його організатори зробили спільні фотографії. Дякуємо за запрошення!
Переглядів: 223 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »