Субота, 21.10.2017, 14:57

Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Тренінги за програмою проекту «Я можу врятувати життя!»
Тренінги за програмою проекту «Я можу врятувати життя!»

У житті трапляються ситуації, які вимагають рішучих дій, від яких залежить життя людини. Іноді, щоб надати першу допомогу, не вистачає необхідних знань, хоча правильний крок міг би вартувати життя. 2 жовтня до школи-інтернату завітали інструктори-волонтери проекту «Я можу врятувати життя!», що реалізується Українським фондом «Здоров'я» та Фондом родини Загорій з метою підвищення обізнаності школярів з правилами надання долікарської допомоги.
   Спеціальний проект для школярів України «Я можу врятувати життя!» стартував у 2011 році, і з того часу учні школи вже неодноразово проходили тренінги під керівництвом його спеціалістів. Цього разу навчання було організоване для 4-х груп з 15-и учнів, створених на базі ІІ-IV взводів.

Члени Всеукраїнської спілки парамедиків вчили учнів основам домедичної допомоги у випадках зупинки кровообігу, обструкції дихальних шляхів стороyнім тілом та при кровотечах. Після інтерактивної лекції кадети на манекенах практично відпрацювали теоретичні знання: вчилися визначати дихання, зупиняти кровотечі, переводити потерпілого у стабільне положення, відновлювати прохідності дихальних шляхів, видаляти стороннє тіло з верхніх дихальних шляхів, проводити серцево-легеневу реанімацію.

6 жовтня на базі НВО №31 відбулися фінальні міські змагання серед старшокласників восьми шкіл. Наш заклад представляли ліцеїсти ІІ взводу Аліна Гонтар, Михайло Саленко, Ірина Мілецька, Анна Леонова. Збірні команди виборювали першість у змаганнях з надання домедичної допомоги у змодельованих інструкторами ситуаціях, демонстрували набуті навички навички із проведення реанімації потерпілих. На Всеукраїнських змаганнях у Києві 18-19 жовтня місто буде представляти команда НВК № 34. Вітаємо та бажаємо успіхів!
Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2017  »