Вівторок, 19.06.2018, 03:45

Головна » 2017 » Квітень » 17 » Традиції рідного краю
Традиції рідного краю

Підбито підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, який проведено 5 квітня з метою художньо-естетичного виховання учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини. Із задоволенням вітаємо вихованців ЦПВ «Оріон» - переможців конкурсу у середній віковій категорії Анастасію Підкевич, 7В та Софію Григорьєву, 6В - II місце за роботу «Ведмежа родина», в’язання гачком та колектив гуртка «Юний художник» - IІI місце за роботу «Три празники», малюнок восковим олівцем. Раді вітати успіхи учнів, які представляли на конкурсі ЦДЮТ: Поліну Кліменкову, 5В - II місце з виробом «Оберіг» з природних матеріалів та Вікторію Берладін, 9А - II місце за малюнок «Бабусин улюбленець».
   На конкурс також було подано роботу Катерини Куделі «Ангелику мій…», техніка виконання – тістопластика. Щире, наївне, простосердне Катрусине мистецтво вже має в місті своїх прихильників; її ліплені фігурки привертали увагу волонтерів і телевізійників, організаторів і учасників благодійного Ротарі-балу. «Дякуємо, що дозволила зазирнути в казковий світ», - говорили їй глядачі фестивалю «Великоднє диво». Віримо, що певне упередження буде подолано, і роботи Каті Куделі матимуть визнання і на офіційному рівні.

8 квітня у столиці урочисто відкрився VII Всеукраїнський фестиваль писанок. На звернення його організатора ГО «Столичні ініціативи» було проведено обласний етап заходу. Внаслідок відбору частиною фестивальної експозиції Кіровоградської області стали роботи вихованців гуртка «Рукоділля» Олександри Пилипенко, 8В та Наталі Петрушкіної, 7В, керівник О. Л. Балинська.

Нещодавно в школі побувала одна з найкращих випускниць гуртка Антоніна Нікітенко, аби отримати свідоцтво про позашкільну освіту в ЦПВ «Оріон». У подарунок улюбленому педагогу Тоня підготувала вишукану роботу - витончено вишиту бісером ікону, над якою працювала майже рік у час, вільний від навчання обраній професії. Напевно, майбутнім Тоніним пацієнтам буде приємно звертатися саме до такого спеціаліста - чарівна зовнішність, чудова душа, майстерні руки, світла голова.
   Художній смак, прагнення до творчості, повагу до культурних традицій свого народу - всі ті якості, які є у Антоніни, прагне виховати в своїх вихованців Т. В. Кулікова. Вона залучила учнів 1Б класу до створення колективного великоднєго панно. Найкращими художниками виявилися Анастасія Кравченко, Володимир Белібоу, Артем Васильєв, Тимофій Шкуратюк, Всеволод Шулешко, Семен Чернега, Тимур Тернавський, Ілля Захаров, Артем Рибченко. Бажаємо розвитку творчих здібностей!
   Учні 6В класу, вихователь Л. О. Шевцова свої вміння застосували до виготовлення вітальних листівок бійцям. Софія Григор'єва виготовила купу чудових листівочок з оздобленням в техніці квілінг. Вероніка Пономаренко полюбляє кольорові олівці, Анжеліка Кутузова та Софія Сторчаус - фломастери. Різні техніки, що опанували під керівництвом О. Л. Балинської, використали в своїх поробках Зоряна Кирилович та Сніжана Ільчишина. Готуючи пасхальні вітання військовослужбовцям, дівчата дуже старалися і в кожну листівку вклали часточку душі.

Переглядів: 108 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2017  »