Середа, 17.01.2018, 10:16

Головна » 2010 » Квітень » 25 » Тиждень знань безпеки життєдіяльності
Тиждень знань безпеки життєдіяльності
     З 19.04 по 23.04.10 р. в закладі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Учні брали участь в тематичних конкурсах малюнків та плакатів, писали диктанти та слухали бесіди про дії у надзвичайних ситуаціях, знайомилися з літературою про безпеку життєдіяльності, яку презентували шкільні бібліотекарі Н. П. Красножон та В. М. Саєнко.
     А 23 квітня в школі був проведений День цивільної оборони. Маленькі школярики із цікавістю слухали розповідь вчителя ДПЮ Олександра Миколайовича Кравченка про типи та призначення протигазів, а потім тренувалися їх надягати та знімати.
    Учні 5-8 класів під керівництвом Бориса Миколайовича Карасьова на практиці застосовували знання про засоби пожежегасіння. Старшокласники брали участь в показових виступах санпостів, підготовлених Ольгою Миколаївною Стрижак, та у військово-прикладній естафеті. За її підсумками перше місце виборола команда 9А класу, другою стала четвірка з 11А, команда 11Б зайняла третє місце, 9Б – четверте. Фотозвіт про хід змагань дивіться в наших альбомах.
    В усіх класах пройшли тематичні класні години та тренування з евакуації. Начальник Штабу ЦО школи Віра Василівна Бреус констатувала: «Евакуація пройшла організовано та чітко, згідно правил».
Переглядів: 409 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0