Вівторок, 20.11.2018, 08:32

Головна » 2011 » Лютий » 21 » Тиждень математики, фізики та інформатики
Тиждень математики, фізики та інформатики

З 14 по 18 лютого в школі проводився Тиждень точних наук. За традицією він розпочався з конкурсу тематичних газет. Оргкомітет Тижня дякує редакторам та художникам: Юлії Касьяновій та Юлії Xоxровій (10 кл.), Анастасії Вербовській (9А), Олені Головань, Владиславу Конінському,  Олександру Глущенку (9Б), Анастасії Ніколаєнко, Аллі Личак та Аліні Струк (8 кл.), Олександру Голубенку, Володимиру Мирошниченку, Руслану Паламарчуку, Наталії Прозоровській, Анастасії Cінченко (7 кл.), Тоні Нікітенко (6 кл.), Олі Дубчак (5А), учням 5Б.

14 лютого з інформатики змагалися шестикласники. Цю науку вони вивчають перший рік і великих  знань ще не набули, проте завзятості та ентузіазму їм не позичати. Весело й галасливо вони тлумачили комп'ютерні терміни та складали з них кросворди, обговорювали ситуації, в яких треба було дати інформації оцінку, і на власному досвіді переконалися, як непросто розуміти зашифровану або викривлену інформацію.

Свої перші кроки назустріч інформатиці зробили учні початкової школи. Під керівництвом вчителів Юлії Петрівни Гребенюк, Людмили Миколаївни Бесараб, Юлії Анатоліївни Кононенко вони перевірили набуті знання з рідної мови за допомогою комп'ютерної програми "Сходинки". Результати виявилися зовсім непоганими, а сам процес навчання на комп'ютері так сподобався учням, що було вирішено зробити подібні заняття регулярними.

Головною подією Тижня стала командна гра "Рятування Математичної галактики" (командир Наталя Барабуля), що відбулася 17 лютого. Ми раді ще раз привітати команди-призерів змагання:
    "Піраміда" (8 кл., капітан Анастасія Ніколаєнко) - ІІІ місце,
    "Ерудити" (9А, капітан В'ячеслав Доматашенко) - ІІ місце,
    "Сузір'я алгоритмів" (7 кл., капітан Олег Дубінський) - ІІ місце,
    "Зоряні координати" (9Б, капітан Іван Шеремет) - І місце.

Акордом, який завершив цикл заходів тижня, був відкритий урок "Розв'язування задач на відбивання та заломлення світла. Кути", який в 7 класі спільно провели вчитель фізики Наталія Сергіївна Малина та вчитель математики Вікторія Миколаївна Бевз. Протягом уроку учні розв'язували текстові задачі та задачі на побудову, працювали з готовими малюнками, виведеними на екран за допомогою проектора, та самостійно, переглянули фрагмент відеофільму про світлові явища. Діти були вдячні вчителям за цікавий урок, а вчителі задоволені хорошою роботою учнів.

Оргкомітет дякує за активну участь в подіях Тижня учням 10 класу, які були помічниками і порадниками під час його підготовки і проведення.

Переглядів: 1592 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2011  »