Вівторок, 20.11.2018, 00:53

Головна » 2012 » Лютий » 21 » Тиждень математики, фізики, інформатики
Тиждень математики, фізики, інформатики
   З 13 по 17 лютого в школі проходив черговий предметний тиждень, який проводили вчителі предметів природничо-математичного напрямку. Його головною подією став підготовлений учителем математики В. М. Бевз з допомогою учителя фізики Н. С. Малини та за активної участі учнів 7-8-х кл. «Математично-природничий калейдоскоп». Він розпочався відеороликом «Математика і природа», який налаштував всіх глядачів на очікування чогось чарівного і незвичайного.

Так і сталося. Протягом п’єси, що її розіграли учні, дійові особи Архітектор і Дизайнер, Фізики і Фокусники, Вчителька і Учениці, Розумник і навіть Лінько продемонстрували красу математики та її застосування в архітектурі, музиці, медицині... Дотепні діалоги супроводжував чудовий ілюстративний матеріал, підібраний Вікторією Миколаївною. Учні стали свідками спецоперації по рятуванню Мухи з лап Павука, побачили "фокуси" зі стрічкою Мьобіуса, дивувалися ілюзіям, що виникають в решітках Герінга, кругах Еббінгауза-Тітченера та брусках Вундта, поміркували над неможливими конструкціями Ешера - провели час з користю і зарядилися позитивом.

У вівторок дев'ятикласники змагалися у вмінні працювати з інформацією та знаннях з інформатики. Команди, очолювані Каріною Лебідєвою та Миколою Соменком, змагалися азартно, були винахідливі й дотепні, а найбільший внесок в спільний результат зробили Іван Барзіков, Артем Сарваді, Михайло Шовкун і, звичайно, капітани.

В середу відбувся турнір дешифрувальників для учнів 7 кл. Найкращі навички роботи з закодованою інформацією продемонстрували Іван Пушкаренко та Ігор Крадожон, Артем Кім та Олександр Димура, Максим Капралов та Олександр Пічкур. Потім учні із задоволенням поміркували над загадками для допитливих, що розміщують на своїх Інтернет-форумах пошановувачі заморок, та оптичними ілюзіями.

У четвер відбувся математичний КВК між командами 10 та 11 класів. Перемогу в ньому святкували одинадцятикласники, проте журі зазначає, що найвлучніші та найдотепніші відповіді були отримані від Івана Шеремета (10 кл.).
  В цей день стався ще один двобій - у змаганнях з інформатики зійшлися колишні однокласники-восьмикласники. Команда 8А, очолювана Олегом Дубінським, швидко і точно розшифрувала закодоване повідомлення та була сильнішою в конкурсі лінгвістів, а збірна 8Б з капітаном Світланою Волошиною виграла конкурси рахівників, силачів та художників. Активну участь в заході брали також вболівальники Віка Губанова, Лев Пресняков, Шаміль Гюльвердієв, а призи за найбільшу кількість правильних відповідей отримали Сашко Удовицький та Влад Чорноморець. Учитель інформатики Ю. А. Кононенко дякує одинадцятикласникам Юлії Касьяновій і Денису Литвиненку за допомогу у проведенні цього та інших заходів тижня.

П'ятниця стала днем проведення командної гри "Х-файли" серед десятикласників. Дуже запеклою і цілком рівною була боротьба між знавцями інформатики з команд "Хакери" та "Інфо", більш скромні успіхи продемонстрували "Шипокінці". Як годиться, найкраще проявили себе капітани команд. Володимир Когай був найсильнішим під час виконання операцій в двійковій системі числення, а Іван Шеремет склав найбільш повний алфавит з комп'ютерних термінів. Вітаємо!

У 8А кл. учителі фізики Н. С. Малина та математики В. М. Бевз провели відкритий бінарний урок з теми "Кінетична енергія. Перетворення виразів", на якому були застосовані нові технології навчання: програмовані педагогічні засоби, відеодемонстрації, комп'ютерні презентації.
Переглядів: 375 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2012  »