Субота, 17.11.2018, 11:52

Головна » 2010 » Квітень » 30 » Тиждень хімії, біології, географії
Тиждень хімії, біології, географії
    26-30 квітня в школі проводився тиждень природничих наук, протягом якого учні традиційно випускали газети, писали реферати, брали участь у розважально-пізнавальних конкурсах з хімії, біології, географії.
    Природньо, що у дні, коли Україна згадує страшні події чорнобільської трагедії, багато заходів було присвячено екологічній тематиці. Так, 9-і класи брали участь у засіданні круглого столу "Екологія крізь краплю води". Екологічна гра-телеміст "Дій локально, мисли глобально!" пройшла в 11-х класах (вч. Алла Іванівна Бабенко). Також старшокласники під керівництвом Галини Григорівни Демченко готували виставку матеріалів "Чорнобиль - біль і жах".
   Науково-популярні відеофільми "Байкал - найглибше озеро Землі", "Найнебезпечніші тварини: полярний ведмідь" переглядали учні середньої ланки. А ще для них Лариса Станіславівна Варніцька організувала "Мандрівку світом" - гру-вікторину.
    Протягом тижня були презентовані роботи учнів - учасників всеукраїнської акції "Птах року-2010". До вашої уваги пропонуються кращі з них.
"... А горобець шукає сили,
щоб знов тикать від малюка,
який лиш тільки народився,
пішов лишень до школи він