Вівторок, 20.02.2018, 18:43

nadegdab

Головна » 2018 » Січень » 29 » Тиждень історії в школі
Тиждень історії в школі

Тиждень історії та правознавства в навчальному закладі є дієвою формою організації навчання. 22 січня його розпочала єдина класна година «День соборності - символ єдності». На інформаційних стендах ІІ поверху було оформлено виставку стіннівок та кращих малюнків учнів 5-8-х класів «Історія в подіях». Заохочення учнів до підготовки та проведення цікавих, змістовних заходів, організованих учителями-істориками впродовж Тижня, спонукало школярів до творчості, дослідництва, сприяло формуванню сталого пізнавального інтересу.

У понеділок учні 8В класу змагалися на «Історичному турнірі», організованому Н. В. Мінченко. Команди «Козачки» та «Мандаринки» виявляли кращого впродовж п'яти турів: «Кіт у мішку» (відповіді на запитання за жеребом), «Історичний словничок» (робота з термінами), «Конкурс капітанів» (з п'яти понять вилучити одне зайве), «Хто це?» (за описом впізнати історичну особу), «Спеціальна тема: Запорізька Січ»(тлумачення терміну, аналіз джерел та фотографій тощо).

За таким само сценарієм відбулася гра і в 8Б класі. Учні з великим задоволення пригадували вивчений матеріал і застосовували знання у новій ситуації. Команди фінішували практично з однаковою сумою балів, тож перемогли дружба і знання.

Учениці 8В класу Руслана Голобородько та Крістіна Куженко разом з Н. В. Мінченко підготували для учнів 4А класу гру «Правовий лабіринт». У ігровій формі четвертокласники дізналися про права дитини та пов'язані з ними обов'язки, а потім закріпили набуті знання під час конкурсів «Казкова вікторина», «Спіймай право», «Вірю - не вірю», «Правове дерево». Молодші школярі виявили добру обізнаність з теми, були активні й зацікавлені, а наприкінці продекламували вірші на дану тематику, що підготували разом з вихователем О. В. Яковлевою.

24 січня учні 7А класу брали участь у історичній грі «Київська Русь», під час якої команди «Слов'яни» і «Русь» змагалися у конкурсах «Історичні головоломки», «Міста Київської Русі», «Історичні портрети», «Знайди помилку». Семикласники узагальнили та перевірили свої знання, дізналися нові цікаві факти з давньої історії країни, а перемогу (24:12) святкувала команда «Слов'яни».
   У 5В класі О. М. Стрижак провела вікторину «Знайомство з історією». Найбільш грамотні та чіткі відповіді на запитання дали Вадим Літвінов (21 б.) та Д. Кислий (18 б.). Вітаємо!

26 січня у 7В класі під керівництвом О. М. Стрижак відбувся «Історичний марафон». Команди «Бояри» на чолі з Андрієм Семеновим та «Слов'яни» на чолі з Іллею Шукліним подолали кілька цікавих випробувань: «Історичний турнір», «Дешифрувальник», «Творчий спринт», «Ти мені - я тобі». Перемогу виборола команда «Бояри» (30 б.), а кращими марафонцями стали Андрій Семенов, Дмитро Ланецький, Ілля Шуклін та Софія Сторчаус. Вітаємо!

Тиждень історії та правознавства - це не просто розвага для учнів, а одна з форм організації навчання, засіб виховання свідомого громадянина, шлях до порозуміння між учнями та вчителями. Дякуємо всім активним учасникам і організаторам заходів!

Переглядів: 39 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2018  »