Вівторок, 22.01.2019, 13:24

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Тиждень іноземних мов
Тиждень іноземних мов

З 10 до 14 грудня у школі тривав Тиждень англійської мови. Головною метою вчителі кафедри визначили підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов, розвиток інтересу до творчості, розширення світогляду та ерудиції учнів. Організатори вважають, що мету було досягнуто, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з англійської мови та випробувати свої сили у різноманітних конкурсах.
   На початку Тижня учні презентували власні стіннівки «English is interesting», першокласники підготували малюнки для виставки «Космічна літера», більш старші початківці творчими роботами прозвітували про «Перші кроки у вивченні англійської мови».

На дні Тижня припала участь учнів у VIІI Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», під час виконання завдань якого школярі виявили знання з історії та географії країни, мову якої вони вивчають.
   13 грудня у нестандартній формі дружньої зустрічі за склянкою чаю відбувся конкурс читців поезії англійською мовою серед учнів 5-8-х класів. Метою цього позакласного заходу був розвиток в учнів навичок слухання і говоріння, зокрема, декламування віршів англійською мовою.

З великим ентузіазмом до поетичного вечора приєдналися п'ятикласники Данило Янов та Микола Ковальов, шестикласниці Маргарита Сиса та Дар'я Шевченко, семикласники Олександр Куцин та Іван Черкас, учні 8Б Дмитро Бугера та Василь Дарій, брати Назар та Андрій Семенови. Усіх шанувальників поезії організатори нагородили дипломами.

Впродовж Тижня учителі англійської мови провели відкриті уроки: «Одяг. Опис зовнішності», 2Б, учитель Н. В. Семенова; «Наука та науковий прогрес», 9В, учитель Я. В. Семенченко; «Хобі», 5Б, учитель О. М. Колос; «Здоров'я. Візит до лікаря», 7Б, учитель О. М. Морозова.

Уроки відповідали усім вимогам до проведення сучасного уроку з іноземної мови. Учні виконували різноманітні цікаві завдання, працювали з роздатковим матеріалом, складали діалоги та працювали у групах. Насичені, цікаві уроки мали виражену комунікативну спрямованість.
   Дякуємо учням - активним учасникам Тижня, бажаємо результативності у вивченні англійської мови, подальших перемог!
Переглядів: 26 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »