Середа, 12.12.2018, 19:15

Головна » 2011 » Квітень » 18 » Тиждень географії, біології, хімії
Тиждень географії, біології, хімії
    Черговий предметний тиждень проведено в школі з 11 по 15 квітня. До цього заходу було приурочено конкурс учнівських газет з біології. Найактивнішу участь у ньому взяли учні 9Б класу. За змістовністю, якістю оформлення та захисту найкращими було визнано творчі роботи Олени Головань і Олександра Глущенка та Івана Шеремета і Вадима Ніколенка. Серед багатьох вдалих робіт, підготовлених учнями 9А та 10 класів, журі відзначило газети Руслана Паршина і Володимира Когая та Юлії Касьянової i Артема Назаренка.
    Любителі географії брали участь в конкурсі творчіх робіт - малюнків, ребусів, віршів, газет - з цієї науки. Кращими журі визнало: кросворд Олени Кравчук (7 кл.), газети Анастасії Коломієць і Вадима Гами (8 кл.) та Марини Нирян і Олени Віноградської (9А). В кабінеті географії було влаштовано виставку рефератів десятикласників "Подорож країнами світу". Авторами найкращих досліджень є Юлія Xохрова, Юлія Касьянова, Артем Чорний, Сергій Бичок, Артем Назаренко.
    Захоплюючою подією стала вікторина "Цікава біологія". Невгамовні й галасливі семикласники брали в ній саму активну участь, а найбільш ерудованими виявилися Наталя Вакуленко, Олег Дубінський, Олена Кравчук, Ростислав Пивоварчук, Денис Риженко, Тетяна Бабіна. Також учні 7 класу стали учасниками перегляду й обговорення відеофільму "Природа Євразії".
    В рамках тижня відбулося святкування видатної події в історії людства - 50-річчя від дня польоту у космос радянського космонавта Юрія Олексійовича Гагаріна. 12 квітня на відзначення цієї дати було організовано виставку газет і малюнків "Позаземне життя", вернісаж "Жінки у космосі", тематичне заняття гуртка інформатики "Імена космонавтів на карті нашого міста", перегляд документального фільму "Відкритий космос". П'ятикласники писали твори "Якби я зустрів інопланетянина...", а старші учні - реферати на тему космонавтики. Учень 10 класу Денис Литвиненко змонтував відеоролік "50 років польоту Юрія Гагаріна", вдячними глядачами якого стали  шестикласники. Вони були вражені не тільки величчю події, ювілей якої святкувався, а й здібностями свого сторшого товариша.
    Найближчими днями на виконання програми Тижня будуть проведені пізнавальні заходи  з хімії "Екологічний світлофор" для семикласників та "Екологічний резонанс" для учнів 9-10 кл., а шестикласники подивляться відеофльм "Гнів Землі". Дякуємо вчителям природничих наук Л. С. Варницькій, Г. Г. Демченко, Н. С. Малині, А. І. Бабенко за прагнення урізноманітнити навчальну діяльність школярів.
Переглядів: 1265 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2011  »