Вівторок, 24.04.2018, 01:42

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Свято наближається!
Свято наближається!

Напередодні першого з низки зимових свят Дня святого Миколая учні школи під керівництвом педагога ЦПВ «Оріон» Л. О. Пустільнікової та заступника директора школи з виховної роботи Н. В. Мілентій підготували актовий зал до урочистостей, прикрасили новорічними іграшками та атрибутами. Цьогоріч стараннями директора ЦПВ «Оріон» Олени Леонідівни Балинської декорація поповнилася новим чудовим елементом - тонкої роботи, достовірно виконаним надзвичайно красивим каміном. З березовими полінами! Дякуємо Олені Леонідівні та її помічникам за таке диво!
   Ще один чудовий новорічний атрибут - двійко веселих клоунів - подарували закладу третьокласниця Катерина Куделя та її мама Інна Сергіївна. Ця талановита родина весь час радує колектив школи, наших гостей та відвідувачів майстерними hand-made виробами. Дякуємо!

13 грудня відбувся міський етап новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Для неї Катя з мамою виготовили чарівні сувеніри «Чобіток» та «Новорічні дверцята», виконані в техніці декупаж, у яких передано різдвяний настрій, колорит європейських традицій та українського побуту. Як і завжди, свої роботи для виставки представили також вихованці ЦПВ «Оріон»:
    – «Новорічна красуня», Ілона Макарчук, гурток «Український сувенір», керівник Л. І. Мандрик;
   – «Коляда до хати йде…», картина восковими олівцями, у якій використані окремі малюнки, що Дмитро Антонов, Богдан Виштаченко, Євгенія Олах створювали під час занять гуртка «Юний художник», керівник Л. О. Пустільнікова;
  – «Новорічний вінок» з гілочок берези, прикрашений природними матеріалами, у виготовленні якого брала участь Валерія Барбой, та композиція «Подаруночки з лісу», виконана з джута, кавових зерен тощо за участю Анастасії Мирзи, гурток «Рукоділля», керівник О. Л. Балинська.
    За результатами конкурсу вихованці школи вибороли ІІ місце у номінації «Новорічна композиція». Вітаємо гурток «Рукоділля» та Олену Леонідівну Балинську!
Переглядів: 39 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »