Вівторок, 22.01.2019, 13:14

Головна » 2018 » Грудень » 14 » Святкування ювілейних дат разом з партнерами
Святкування ювілейних дат разом з партнерами

12 грудня у бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбулися урочистості з нагоди 40-річчя від дня заснування. Колектив вітали друзі, колеги, представники влади. Побували на заході ліцеїсти IV взводу, а серед тих, хто вітав бібліотекарів своєю творчістю, була п'ятикласниця Катерина Куделя у складі вихованців імідж-центру «Ольга». Щирі вітання шановним партнерам навчального закладу і велика подяка за співпрацю у вихованні учнів!

А 13 грудня в літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого відкрилася четверта виставка циклу «Літературні ювілеї 2018 року», присвячена ювілярам, які народилися у жовтні-грудні. Запрошення на відкриття отримали восьмикласники школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з учителем української мови та літератури О. Є. Шапаренко.
   Учням була презентована фотодокументальна виставка, яка розповідає про життєвий та творчий шлях талановитих земляків, які залишили помітний слід у літературному житті нашого краю: популяризатора українського театру корифеїв Володимира Петровича Шурапова, журналіста і художника-аматора Віктора Андрійовича Шульги, поета-пісенника Тереня Германовича Масенка, письменника та перекладача Миколи Гавриловича Петрова, літературознавця Олега Олександровича Бабенка.
   З матеріалами виставки гостей ознайомила науковець музею Тетяна Ревва, маловідомі факти з біографії М. Г. Петрова розповів голова Кіровоградської обласної організації НСПУ Василь Бондар. Також учні прослухали запис пісні «Любов моя» Платона Майбороди на слова Тереня Масенка у виконанні хорової капели Українського радіо. Дякуємо працівникам музею за запрошення на цікавий захід.
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »