Середа, 17.01.2018, 05:42

Головна » 2010 » Жовтень » 5 » Святкування Дня працівника освіти в школі
Святкування Дня працівника освіти в школі
    1 жовтня педагоги нашої школи приймали вітання з наступаючим святом працівників освіти. Під час офіційної частини урочистостей директор школи-інтернату С. Д. Сторчаус вручив Подяки гуманітарного департаменту Кіровоградської міськради за особистий внесок у розвиток сфери освіти міста, багаторічну сумлінну працю, результативність в роботі, високі досягнення у справі виховання дітей та з нагоди Дня працівника освіти

заступнику директора з ВР Наталії Володимирівні Мілентій;
соціальному педагогу Тетяні Олександрівні Герасимовій-Молчан;
завідуючій бібліотекою Надії Порфирівні Красножон;
вихователям Наталії Миколаївні Масенко;
                    Олені Вікторівні Мартиненко;
                    Людмилі Валеріанівні Коренівській;
                    Валентині Іванівні Плотніковій.

Днем раніше і сам Сергій Дмитрович отримав щиру подяку за систематичну та дієву співпрацю школи з колективом Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського, якісну підготовку педагогічної практики для слухачів курсів підвищення кваліфікації різних категорій педагогічних працівників спеціальних навчальних закладів, створення належних умов для проведення засідань обласних творчих груп, навчально-методичних, науково-практичних семінарів, конференцій, тренінгів та з нагоди Дня вчителя.

Продовжилося святкування концертом, в якому брали участь кращі виконавці – переможці шкільного конкурсу «Алло, ми шукаємо таланти!», а також учні та педагоги Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза, які традиційно співпрацюють з нашим навчальним закладом: ансамбль бандуристок (кер. О. В. Горобченко); баяністи Едуард та Віталій Пастернаки (викл. Л. І. Тупчієнко); вокалістка Марія Сидорак (викл. Н. В. Свещинська); скрипачка Анна Матайло (викл. Л. А. Клімась); акордеоністи Влад Токар та Андрій Микитенко (викл. І. В. Криворучко та Л. О. Отян); вокальний ансамбль старшокласниць (кер. Н. І. Шост). Дякуємо нашим учням та гостям за їхню майстерність, за чудовий передсвятковий настрій!
Переглядів: 334 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2010  »