Неділя, 21.10.2018, 09:23

Головна » 2011 » Вересень » 26 » Святкування дня нарождення міста
Святкування дня нарождення міста

Кіровоград відсвяткував 257-у річницю із дня свого заснування. До цієї святкової події активно залучилися учні і співробітники школи-інтернату. 20 вересня 2011 р. було проведено шкільний конкурс привітальних листівок «З ювілеєм, рідне місто!». Перше місце на ньому виборола колективна робота «Святковий дендропарк» учнів 8Б класу (вихователь К. О. Бахмат), друге – чудовий малюнок «Ангел над містом» учениці 7 кл. Тоні Нікітенко, третє – робота учениці 11 класу Юлії Хохрової «Рідному місту», яка вирізнялась привабливістю і охайністю. Журі також відзначило фотогазету учня 2Б класу Олександра Коваленка, виконану з допомогою батьків, яка приваблювала всіх глядачів виставки своєю неповторністю та своєрідністю. Вітаємо!

24 вересня колективи гуртків ЦПВ «Оріон» брали участь у загальноміських святкових заходах: виставці-майстерні «Творчість рук - тобі, рідне місто», святі квітів «Барви осені», виставці малюнків «Тобі, рідне місто». У виставці-майстерні були представлені цікаві красиві вироби гуртків декоративно-прикладного мистецтва (керівники О. Л. Балинська, Н. Г. Курікова, Л. О. Пустільнікова), а їх вихованці оригінально захищали свої роботи та продемонстрували майстер-класи для кіровоградців-відвідувачів виставки. Не мала рівних в оригінальності виконання представлена на виставці «Барви осені» чудова квіткова композиція гуртка «Орхідея» (керівник Л. М. Піхуля), що зображала герб міста Кіровограда. Її яскравість і дивовижність привабила багатьох відпочиваючих в Ковальовському парку городян – і пересічних відвідувачів, і наших колишніх та нинішніх учнів, і керівників міста та області.
   Дякуємо за невичерпну фантазію і надзвичайну відданість справі Людмилі Михайлівні та її вірним помічникам: учням і батькам, які надали квіти для створення панно, співробітникам школи Миколі Івановичу Гаврилюку, Михайлові Анатолійовичу Ігнатьєву, Ользі Анатоліївні Волчан, Наталії Володимирівні Мілентій, які допомагали монтувати композицію. Окреме «Дякуємо» висловлюємо на адресу колишньої випускниці школи Лесі Мацюк за чудовий коровай!
Переглядів: 413 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2011  »