Субота, 21.10.2017, 14:57

Головна » 2017 » Вересень » 20 » Святкові гуляння
Святкові гуляння

Святкування Дня міста у продовжилися у парку культури та відпочинку «Ковалівський». До них долучилися працівники навчального закладу зі своїми дітьми, учні школи із батьками і родинами - і дорослі, і діти знайшли собі заняття для душі. В улюбленому місці відпочинку були влаштовані Музичне, Казкове, Спортивне, Дитяче містечка, Квіткова алея, Алея доброти.

ЦПВ «Оріон» школи-інтернату, ліцею «Сокіл», директор О. Л. Балинська представив глядачам колоритну та різнобарвну виставку декоративно-прикладного мистецтва «На крилах творчості». Працівники центру Л. О. Пустільнікова, О. С. Сторчаус, Л. І. Мандрик, Т. В. Гаврилова організували для відвідувачів парку майстер-класи з виготовлення голубків, фруктів із помпончиків тощо. Особливо популярним виявився розпис «міхенді»: з бажаючих прикрасити себе малюнком вишикувалася черга.

Вулиця Дворцова була поділена на сектори «Мистецький», «Професійний», «Міських проектів», «Студентський» та «Квартал муз». Там можна було переглянути виставки квітів та техніки, ярмарки і розважальні програми. Однією з найпопулярніших локацій була територія медицини, де можна було побачити, як побудована людина, навчитися прийомам реабілітації тощо. ЦОТП «Цитадель» та випускник школи Артем Таран презентували виставку зброї та засобів захисту. З нагоди Дня міста члени ГО «Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель», у тому числі голова організації О. В. Ковальчук, були нагороджені недержавними відзнаками Ради громадських організацій України за внесок у розбудову України, покращення рівня військово-патріотичного виховання та популярізацію національних видів спорту. Вітаємо партнерів навчального закладу!

У Квартал муз відбулося літературно-мистецьке свято. Юні прихильники поетичного слова читали авторські вірші. Творчість поета-аматора Лариси Олександрівни Пустільнікової (керівника гуртка «Юний художник») представили учні школи. Андрій Семенов, 7В клас емоційно продекламував вірш «Моя мова», а Єлизавета Кущенко, 8В клас виконала проникливу поезію «Яблунька-країна». Дякуємо за гідне представлення закладу!
Переглядів: 44 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2017  »