Вівторок, 16.01.2018, 16:10

Головна » 2012 » Січень » 19 » Святки
Святки

19 січня святково прикрашена актова зала зібрала учнів початкової школи на завершальне свято різдвяно-новорічного циклу - Водохреще. Вітаючи присутніх малюків, ведучі Тетяна Бесараб, Юля Мельник, Сашко Пономаренко і Сашко Удовицький запропонували всім разом згадати чарівні Різдвяні свята:
Щоб на Святвечір скрізь лунали колядки давні голосні,
А Щедрий вечір засівав би зерном світлиці нам усім.
Щоб люди завжди шанували звичаї рідної землі,
Щоб за врочистими столами раділи святам і зимі!

А потім всі дружно зустрічали колядників - учнів 3Б класу, які заспівали старовинні щедрівки і за традицією отримали подарунки від «господарів», в ролі яких цього разу виступили хороші друзі нашого навчального закладу – представники обласної філармонії. Від імені всіх працівників установи та особисто її директора М. І. Кравченка заступник директора Ірина Олександрівна Полонська привітала діток зі святом і пригостила маленьких артистів цукерками. Не оминули нашого свята і шефи, які, як і завжди, прибули не з пустими руками. Заступник начальника Кіровоградського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області Сергій Анатолійович Коса тепло поздоровив школяриків і подарував навчальному закладу принтер. Оглянули шефи і новий комп'ютерний клас та пораділи за нас!

А ще пролунали привітання від талановитих діток школи-інтернату. Даринка Ніколаєва заспівала пісню «Під Новий рік», першокласники розіграли сценки за участі Гномів та Білосніжки, співали і танцювали. На останок діти пригадали пов’язані з Водохрещем прикмети:
   На Водохреще день теплий - буде хліб темний.
   Якщо похмуро - хліба буде вдосталь.
   Якщо зоряна ніч - вродяться горіхи і ягоди.
   Йде сніг - на врожай гречки: вранці - ранньої, вдень - середньої, а ввечері - пізньої.
   Під час освячення води йде сніг - добре роїтимуться бджоли і колоситимуться хліба.
   З гарним настроєм та добрим здоров’ям, сприятливими прикметами та бадьорою піснею у виконанні ансамблю «Даринка» усі разом увійшли в новий рік!

Переглядів: 276 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2012  »