Середа, 20.09.2017, 01:23

Головна » 2017 » Червень » 9 » Стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)
Стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

8 червня на Театральній площі відбулось урочисте відкриття обласного збору учасників Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У змаганнях беруть участь 30 команд-переможниць районних етапів гри - 250 хлопців та дівчат віком до 17 років з усієї Кіровоградщини. Учасниками урочистостей були команда «Нічні кажани» школи-інтернату, ліцею «Сокіл» та прапороносна група у складі минулорічних переможців обласного – учасників всеукраїнського етапів гри.

Учасників гри вітали перший заступник голови КОДА, голова координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Сергій Коваленко, голова КОР Олександр Чорноіваненко, заступник голови КМР Наталія Дзюба, начальник управління освіти КМР Лариса Костенко, інші.
   Джури пройшли парадом вулицею Дворцовою до центральної площі міста, де покладанням квітів вшанували пам'ять загиблих учасників подій на майдані Незалежності. Право представляти на церемонії учасників змагань отримали кадет Андрій Осипенко та молодший сержант Надія Кобець.

Фiнaльнi змaгaння військово-патріотичної гри протягом нaступних трьох днiв проходитимуть нa бaзi Кiровогрaдського облaсного центру туризму, крaєзнaвствa тa екскурсiй учнiвської молодi. Нa територiї центру вже створено нaметовий тaбiр. Зa днi тaборiвки підлітки вдосконалюватимуть знaння з медичної пiдготовки тa особливостей вiйськової спрaви, iсторiї рiдного крaю, спортивного орієнтування та туризму, матимуть польовий вихiд тa конкурс стройової пiснi. Переможцi зональних змагань предстaвлятимуть Кiровогрaдську облaсть на Всеукрaїнському етaпi гри.
Переглядів: 55 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »