Вівторок, 18.12.2018, 22:10

Yulia

Головна » 2018 » Листопад » 30 » Спортивні змагання
Спортивні змагання

24 листопада на території Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся І етап Спартакіади центру із спортивного туризму - змагання з туристських навичок. 19 команд змагалися з в'язання вузлів, визначення азимуту за допомогою компаса, вимірювання відстані до недосяжного об’єкту, надання долікарської допомоги, транспортування «потерпілого», встановлення намету, розпалювання багаття.
   На етапах спартакіаді виступали кадети І взводу Ігор Паскаль, Андрій Молодцов, Іван Ставенко та учениця 5Г класу Любов Тіхонова – вихованці гуртка «Спортивний туризм», тренер І. П. Поліщук. Іван Петрович оцінив виступ своїх підопічних як достойний за результатом та корисний в плані здобуття турнірного досвіду на майбутнє. Після змагань було проведено аналіз допущених помилок та роботу щодо їх запобігання у подальшому.

29 листопада у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» в рамках Всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!» відбулося спортивне свято. Учні 5-х класів змагалися у спортивних конкурсах, організованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласним відділенням Національного олімпійського комітету України. Також діти перевірили свої знання з історії олімпійського руху, відповідаючи на запитання вікторини. Переможці змагань були нагороджені дипломами управління молоді та спорту міської ради Кропивницького та отримали сувеніри від обласного відділення НОК України.
   24 листопада в Малій Висці відбувся відкритий чемпіонат ДЮЦ «Вись» з дзюдо. У змаганнях брали участь команди Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Донецької областей. Свої чергові перемоги на бійцівському килимі здобули брати Рудченки: Євгеній виборов срібну медаль в категорії юнаки 2007-2008 р. н., 38 кг, а Володимир став другим у категорія + 46 кг. Вітаємо!
   28-30 листопада на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області тривав чемпіонат ДСНС України з волейболу серед органів та підрозділів цивільного захисту. Разом з командою Львівського державного університету безпеки життєдіяльності чемпіоном став курсант Дмитро Кравчук – вихованець першого в історії школи кадетського взводу, випускник 2017 року. Вітаємо! Бажаємо всім нашим спортсменам подальших перемог!
Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »