Вівторок, 22.01.2019, 14:20

Головна » 2018 » Грудень » 25 » Спортивні здобутки грудня
Спортивні здобутки грудня

08-09 грудня борці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» вихованець ІІІ докадетського взводу Володимир Рудченко та учень 4Б класу Євгеній Рудченко були учасниками одного з найпрестижніших змагань з дзюдо - турніру на честь президента Запорізької обласної федерації дзюдо Еріха Барца і вибороли у своїх вагових категоріях бронзові медалі.
   13-14 грудня в м. Черкаси відбувся Всеукраїнський турнір та відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат, присвячений 75-й річниці визволення міста від нацистських окупантів. Золоту медаль у категорії 38 кг виборов Євгеній, бронзову у категорії 50 кг – Володимир Рудченки. Вітаємо!
   15-16 грудня з нагоди Дня святого Миколая у Миколаєві пройшов відкритий турнір з греко-римської боротьби за участю 265 юних спортсменів 2007-2010 р. н. з шести областей. У ваговій категорії до 52 кг учень 5Г класу Валерій Джибу посів перше місце.
   22 грудня у Кременчуку відбулись відкриті змагання «Кубок Кременчука» з боротьби греко-римської, присвячені новорічним та різдвяним святам та організовані на честь засновника ГРБ в Кременчуці П. Ф. Жовтяка. За звання кращого змагалися 132 юних борця, і Валерій Джибу виборов «срібло» у своїй ваговій категорії. Вітаємо!

14 грудня на спортивній базі НВО № 6 відбувся груповий етап міських (зональних) змагань «Вчитель+учень = олімпійський дует». Школу-інтернат представляла пара Євгеній Павлович Горенко / ліцеїстка ІІ взводу Єлизавета Соловйова. До програми змагань увійшли баскетбольна естафета, пляжний волейбол (2х2), теніс настільний (парний). Представники закладу гідно виступили в усіх видах та змагатимуться у відкритих фіналах, що відбудуться у січні 2019 р. Бажаємо подальших перемог!
   23 грудня на базі Соколівського НВО відбувся І відкритий чемпіонат Соколівської ОТГ зі спортивного туризму. У складі естафетної команди «Соколята» у молодшій віковій групі змагалися кадети І взводу Анатолій Кондрашов та Іван Ставенко та завоювали срібні медалі, призи магазину туристичного спорядження «ProTrack» та схвальну оцінку тренера І. П. Поліщука за наполегливу працю, непереборне бажання бути кращими та чітке слідування настановами тренера. Вітаємо!

19 грудня із нагоди Дня святого Миколая відбулася товариська зустріч з волейболу між командою поліцейських та збірною ліцеїстів школи-інтернату, ліцею «Сокіл», підсиленою вчителями фізичної культури Є. П. Горенком та Г. В. Адрійченком. Матч обслуговували арбітри О. В. Тимців, Ірина Гавриленко, головний суддя О. М. Кравченко. У двох сетах перемогла команда «Сокіл».

Начальник поліції Кіровоградської області Роман Козьяков та його підлеглі привітали учнів із перемогою, побажали старанно опановувати знання задля успіхів в навчанні та подарували комплект спортивної форми та волейбольний м’яч. Керівник навчального закладу С. Д. Сторчаус подякував шефам за підтримку та увагу до вихованців.
   21 грудня на базі НВО № 6 відбулися матчі відкритої першості КДЮСШ № 3 з класичного волейболу. У змаганнях, присвячених Дню чудотворця Миколая, взяли участь 30 юних спортсменів. У підсумку перемогли волейболісти міської ДЮСШ №3, за яку виступав один з лідерів шкільної команди Артур Черкашин. Вітаємо!

Переглядів: 47 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »