П`ятниця, 27.04.2018, 05:47

Головна » 2015 » Листопад » 18 » Співпраця в напрямку кадетського виховання
Співпраця в напрямку кадетського виховання

13-14 листопада у Кіровограді відбувся чемпіонат України з фрі-файту (розділ «лімітедфайт»). Учасників з 14 областей гостинно приймав і наш заклад: всі офіційні процедури (зважування, жеребкування тощо), а також відпочинок спортсменів відбувалися на нашій території. Організатором змагань був Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської Федерації фрі-файту, голова В’ячеслав Шевченко.

Кадети та випускники школи, які вивчали єдиноборства під керівництвом Вячеслава Геннадійовича, з цікавістю відвідали змагання та спостерігали поєдинки більш майстерних спортсменів. Чемпіонат проходив у трьох категоріях: молодші юнаки (10-12 років), старші юнаки (13-15 років) та юніори (16-18 років). Незважаючи на жорсткість боротьби, усі бійці поводили себе коректно і виявляли повагу до супротивників. Дисципліновано і стримано спортсмени поводилися і в гуртожитку, що з приємністю відмітив старший вихователь В. В. Андрійченко.
   Ми вітаємо переможців змагань та маємо надію, що їх досягнення надихнули кадетів на вдосконалення своїх бійцівських навичок. У закладі створено для цього належну матеріальну базу, яка постійно поповнюється. Так, одним з недавніх надбань став подарований друзями школи новий універсальний тренажер з важкої атлетики та пауерліфтингу. Свою допомогу школі запропонували однокласники на той час працівника школи Д. Ю. Житняка і, вислухав побажання, забезпечили кадетів цим знаряддям для посилення фізичної підготовки.

Поповнився також і арсенал стрілецької зброї. За кошт батьківського комітету кадетських класів було придбано діоптричний приціл до гвинтівки GAMО Precision airguns – симулятора тренувальних стрільб з СВД для старших кадетів.
   Свої послуги щодо проведення тренінгу з надання домедичної допомоги учням школи запропонувала ГО «Волонтерський рух першої допомоги», голова С. В. Бондарчук. Вже тривають заняття, під час яких кадети II-V взводів вивчають 6-годинний, а старшокласники – 12-годинний курси з набуття навичок серцево-легеневої реанімації, надання допомоги постраждалим внаслідок травмування, поранення, опіків, відмороження, діям в ситуації масового ураження. Учні, які успішно завершать навчання, після закінчення тренінгу отримають сертифікати.
   Дякуємо всім приватним особам та організаціям, які опікуються потребами закладу та його вихованців.
Переглядів: 262 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2015  »