Субота, 21.07.2018, 02:44

Головна » 2018 » Червень » 25 » «Соколята» - відвідувачі виставок
«Соколята» - відвідувачі виставок

Естетичне виховання, спонукання до художньої творчості через знайомство із зразками мистецтва є складовою частиною програми перебування дітей у ДЗВ «Сокіл». 12 червня вихованці загону «Капітошки» відвідали Кіровоградський обласний художній музей. Екскурсовод О. Г. Юрченко провів дітей залом сакрального мистецтва, розповів про портрети, створені уславленими та невідомими художниками XVII-XIX ст., показав з балкону (найкращого для огляду місця) велику картину-панораму «Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року» польського художника В. Г. Коссака.
   Впродовж табірної зміни учні знайомилися із творчими доробками не лише професійних митців, а й аматорів, народних художників, дітей. Широкі можливості для цього надали відвідування Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського. Розуміти та цінувати прекрасне дітей вчили і вихователі, і працівники бібліотеки, і народні майстри.

Багато цікавого дізнався загін «Веселка», який з вихователем Т. В. Куліковою побував 6 червня у бібліотеці саме задля знайомства із діючими експозиціями. Діти побачили оригінальні твори талановитого художника, майстра народної творчості Макара Мухи, оглянули колекцію автентичного українського традиційного одягу та предметів вжитку у відділі мистецтва, познайомилися з народною майстринею Людмилою Кривенко, її ляльками-мотанками та чудовими роботами у техніці арт-квілту (клаптикового шитва).

Вихованців загону «Калинка» зацікавила розгорнута у фойє виставка «Україна — Берегиня» учасників І Всеукраїнського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Майбутнє очима молоді».
    Під час заходів в Орхуському центрі екологічної інформації «соколята» переглянули персональну виставку «Побачити незвичайне у звичайному» відомої майстрині, керівника Кіровоградської обласної громадської організації «Єлисаветградський узвіз» Ірини Поляруш. Пані Ірина особливо любить працювати з природним матеріалом, і її виконані в різних техніках роботи свідчать про любов до рідної землі та навколишнього світу, закликають не тільки бачити красу, а й творити її власними руками.
    Креативність та талановитість українських майстринь приємно здивувала вихованців загону «Капітошки». 18 червня у відділі краєзнавства вони оглянули щойно відкриту виставку творчих робіт вчителя трудового навчання СЗОШ №1 Світлани Баркової. На виставці представлено близько 50 теплих та невагомих робіт, що пані Світлана самотужки навчилася створювати з вовни. Нажаль, жодна фотографія неспроможна передати їх красу, тож ще не пізно переглянути виставку власнооч.

З результатами художньої та технічної творчості своїх вихованців щиро знайомили «соколят» педагоги міської станції юних техніків. Під час численних відвідуваній С. А. Бондаренко, В. В. Цись, П. Г. Чорний знайомили юних гостей із закладом, проводили оглядові екскурсії та тематичні бесіди. Діти були здивовані і захоплені різноманітністю технік і жанрів, у яких проявили свою фантазію їх однолітки. Від чудових панно, вишуканих прикрас, приємних сувенірів і листівок не можна було відвести очей!

Дуже цікавими були і результати праці вихованців гуртків технічного моделювання. «Соколята» побачили два діючих макети залізниці, моделі літаків, що дістали імена за прізвищем дитини-конструктора, та побажали, аби роботи, що милують око та викликають захоплення, були гідно оцінені журі конкурсів і виставок різних рівнів. А з-поміж вихованців загону «Сонечко» виявилися чимало охочих з нового навчального року розпочати заняття в гуртках СЮТ.
   Дякуємо нашим партнерам за допомогу в організації цікавого дозвілля вихованців!
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »