Вівторок, 19.06.2018, 03:43

Головна » 2018 » Червень » 8 » «Соколята» відвідують музеї
«Соколята» відвідують музеї

5 червня вихованці загону «Сонечко» здійснили нову чудову подорож – разом із педагогами Л. О. Колісник, О. Л. Дубиняк, Т. В. Гавриловою побували у літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого. «Соколята» стали учасниками літературно-мистецької акції «Василь Сухомлинський для дітей та про дітей», присвяченої 100-річчю від дня народження нашого знаного земляка. Діти переглянули виставку робіт учнів художньої школи ім. О. Осмьоркіна «Казки Василя Сухомлинського очима дітей» та із радістю впізнали на малюнках героїв казок «Покинуте кошеня», «Соловейко», «Вогнегривий коник». В експозиції були також роботи з пластиліну до казки «Джмелик і Бджола».

Учасники заходу познайомилися з фактами життя та творчості Василя Олександровича, переглянули відеоролики за його казками, а найцікавіші події трапилися у садочку просто неба: поспілкуватися із дітьми прийшов дитячий письменник Павло Чорний, який читав авторські віршовані твори за мотивами казок Василя Сухомлинського. Діти обговорили ситуації, що висвітлювалися у віршах та зробили висновки про необхідність поважно і дбайливо ставитися до людей та їх праці. А ще Дід Павло заграв на великій дерев'яній сопілці українські пісні, а діти на знак подяки разом із керівником вокального ансамблю «Даринка» заспівали пісню з свого репертуару.

Працівники музею запропонували учням відтворити свої враження на асфальті. Діти малювали і героїв казок, і Діда Павла, а автори кращих малюнків отримали нагороди. Усі були задоволені зустріччю, про що у музейній книзі відгуків залишився запис. Дякуємо музейникам за цікаві заходи!

7 червня вихованці загону «Веселка» знайомилися із зібранням Кіровоградського обласного художнього музею. У залі західноєвропейського та російського мистецтва XVIII - початку XX ст. діти отримали уявлення про портрет і пейзаж, у залі «Сакральне мистецтво» дізналися про роль і значення ікон, поцікавилися експозицію декоративно-ужиткового мистецтва та попозували у красивих фотозонах разом із Т. В. Куліковою та В. І. Плотніковою. Перше знайомство із серйозним мистецтвом відбулося – і далі буде!

Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »