Субота, 21.07.2018, 02:34

Головна » 2018 » Червень » 18 » «Соколята» побували у бібліотеках
«Соколята» побували у бібліотеках

Щороку до плану роботи пришкільного табору відпочинку включаються заходи на базі міських бібліотек. Програму літнього відпочинку дітей «Бібліотека - острів фантазії і творчості» тривалий час успішно впроваджує обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського. Інформаційними послугами та допомогою бібліотекарів в організації дозвілля дітей скористалися керівники і вихованці ДЗВ «Сокіл». 7 червня в Орхуському центрі екологічної інформації, що діє у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук, загін «Калинка» брав участь у еко-квесті «Пригоди у Царстві Природи».

Спираючись на знання з природознавства та власний досвід, діти йшли маршрутом квесту та виконували різноманітні завдання: відгадували загадки, визначали рослину за запахом, впізнавали звуки природи (шум моря, вітер, грозу, заметіль тощо) та голоси тварин, розшифровували вислови про природу, брали участь у іграх і вікторинах екологічного спрямування. Дякуємо організаторам заходу за сприяння у вихованні в учнів відповідального ставлення до природи, залучення дітей до розв’язання екологічних проблем довкілля.

Вихованці загону «Сонечко» цього дня відвідали обласну дитячу бібліотеку ім. Т. Г. Шевченка. Діти побували у відділі дитячого та сімейного читання, ознайомилися із відділом зберігання, гігієни та реставрації документів, зазирнули у відділ комп’ютерних технологій. Більш тривалу зупинку екскурсанти зробили у читацькій залі. Тут школярі мали можливість переглянути дитячу періодику, подивилися мультфільм за казкою Ш. Перо «Дві миші», здивували бібліотекарів швидкими відповідями на загадки за казками.

Із задоволенням участь у бібліотечних заходах брали загони «Веселка» та «Носороги» 4 та 12 червня. Діти знайомилися з експозицією ігрової книжково-ілюстраційної виставки «Мріємо! Граємо! Читаємо!», малювали і грали у настільні ігри, читали і слухали казки, а ще усі загони із завзяттям брали участь у танцювальній бібліозарядці. «Соколята» повернулися до школи із порцією драйву і та відмінним настроєм!

Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »