Четвер, 18.01.2018, 09:02

Головна » 2010 » Серпень » 30 » Школа і влада
Школа і влада
   Напередодні нового навчального року директор школи С. Д. Сторчаус був запрошений на зустріч виконуючого обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Саінсуса та начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ельзи Лещенко з директорським активом загальноосвітніх та дошкільних закладів обласного центру.
    – Реформування освіти є пріоритетом державної політики, – наголосила Ельза Лещенко.  – Серед першочергових завдань – подальша комп’ютеризація шкіл, активізація позашкільної роботи та військово-патріотичної підготовки школярів. Незважаючи на те, що 98% навчальних закладів області забезпечені комп’ютерами, 40% з них вже можна вважати технічно та морально застарілими, такими, що потребують у найближчій перспективі заміни на більш сучасну техніку.
    Ельза Лещенко високо оцінила рівень фахової підготовки, професіоналізму педагогів, які працюють у школах обласного центру. Про це свідчить велика кількість учнів-переможців численних всеукраїнських олімпіад, високі результати, отримані ними з різних предметів під час незалежного оцінювання, про це свідчить і велика кількість срібних та золотих медалістів-випускників кіровоградських шкіл. Наша область є однією з найкращих, де організовано позашкільну освіту.
    Проте керівників освітніх закладів Кіровограда дуже хвилює проведення ремонтів приміщень шкіл та класних кімнат. У багатьох школах діряві дахи. Давно потребують заміни вікна. Не відповідають вимогам побутові умови, санвузли.
    Щоб убезпечити дітей, вирішено встановити «лежачих поліцейських» на дорожніх ділянках, які знаходяться близько від навчальних закладів, а  також розв'язати питання щодо покращення роботи пасажирського транспорту, який обслуговує автобусні маршрути номер 150, 111а та 111б.
    На завершення Олександр Саінсус привітав усіх педагогічних працівників з наступаючим святом – Днем знань та побажав їм здоров’я, натхнення і творчих успіхів на нелегкій освітянській ниві.
Переглядів: 322 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2010  »