Вівторок, 19.06.2018, 03:40

Головна » 2018 » Травень » 25 » Шкільний бал
Шкільний бал

25 травня у школі-інтернаті відбувся випускний бал «Прощання з початковою школою». Позаду чотири роки навчання, підросли та змужніли діти, подолали першу сходинку, і тепер перед ними простяглася нова шкільна дорога. Від імені всіх випускників Данило Баша, Едуард Кузьменко, Дмитро Парфентьєв висловили вдячність першим вчителькам Жанні Леонідівні Скринько, Наталії Григорівні Геращенко, Світлані Валеріївні Харитоновій, Світлані Юріївні Ігнатьєвій.

Ніжним вальсом, підготовленим з хореографом В. М. Захаревич, бал відкрили учні 4А класу. Учні 4Б класу підготували жартівливий виступ «Не хочу вчитись – хочу одружитись!», у якому висловили свої мрії про доросле життя. Головні ролі казкових персонажів обіграли Назар Лісов (Цар), Мар’яна Ануфрієва (Царівна Несміяна), Ілля Стас (Іван-Царевич), Олексій Шевченко (Паж). Дівчатка класу виконали «Танок Принцес», а хлопчики - танок «Королі».

Від першого до четвертого класу були поруч, дарували безмежну любов, допомагали вчитися, давали поради, випромінювали радість від успіхів батьки дітей. Учні 4Г класу подякували їм піснею «Родина» (авт. Наталія Май), яку дуже дружно виконали всім класом. Даниїл Янов, Олександр Урись, Діана Пікінер, Влад Сарапін, Аріна Дмитренко з успіхом показали музичну сценку «Знову двійка» про сім’ю та школу.

Єлизавета Бондарева, 4А та Назар Лісов, 4Б виконали пісню «Цьомаєм», а ансамбль «Алегро» подарував присутнім танок «Крок до зірок». Керівники ансамблю Наталія Володимирівна та Юрій Васильович Мілентії привітали «алегрівців»-випускників та вручили своїм кращим учням «іменні» зірки.

Хлопці з 4В ефектно вийшли з гумористичним номером «Майбутні кадети». Батькам дуже сподобалося виконання ними пісні «Розвеселий я» на мотив відомої воєнної пісні «Смуглянка», всі глядачі захоплено аплодували. Приємним подарунком присутнім був танок у виконанні ЗХА «Алегро», вишуканий бальний танець Анастасії Бондаренко та Сергія Чередниченка, пісня «Кольорова птаха», яку четвертокласники заспівали разом з вокальним ансамблем «Мрія».

Діти і батьки не втомлювалися дякувати своїм найкращім першим вчителькам, улюбленим вихователям Олені Володимирівні Яковлевій, Вікторії Юріївні Дудник, Світлані Валеріївні Фабриці, Валентині Михайлівні Кириченко, лагідним няням. Ліза Бондарева заспівала пісню «Перша вчителька», а Ж. Л. Скринько напучувала четвертокласників, які прощалися з казковою країною дитинства: «За час навчання в початковій школі ви подорослішали, придбали багато знань, стали спритними, спортивними, сміливими, були трішечки непосидючі і галасливі, проте талановиті, щирі та дуже кмітливі. Тепер на вас чекають нові вчителі, нові предмети та нові горизонти! Не бійтеся нового, йдіть сміливо і впевнено! Будьте здорові і щасливі!»

Дякуємо педагогам за підготовку з дітьми програми випускного балу, батькам учнів 4Б класу за створення яскравих казкових образів, батьківському комітету 4А класу за розваги з аніматорами, ведучим Жасмін Якубовській, Андрію Семенову, Олені Гебескул. Чудове свято залишиться в пам’яті четвертокласників як згадка про щасливе і радісне дитинство.

Переглядів: 29 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »