Субота, 20.10.2018, 13:11

Головна » 2018 » Вересень » 18 » Шануємо рідне місто
Шануємо рідне місто

15 вересня міська громада урочисто відзначила 264-у річницю від дня заснування міста Єлисаветград. У святкових заходах брав участь зведений кадетський підрозділ у складі 45 вихованців з педагогами-наставниками В. В. Андрійченком, О. В. Полуворченком, Г. В. Андрійченком. Ліцеїстки ІІ та IV взводів склали прапороносну групу; юнаки презентували святкову атрибутику та символіку міста.
   Церемоніальний підрозділ у складі ліцеїстки Єлизавети Соловйової, старших ліцеїстів Аліни Гонтар, Анни Леонової, Андрія Шумигая, молодших сержантів Андрія Осипенка та Андрія Чхеїдзе від імені городян вшанував тих, хто своєю працею, талантом і сумлінням упродовж століть розбудовував місто, славив і боронив його. Кошики квітів від вдячних мешканців були доставлені до меморіалів воїнам на Фортечних валах, одному з фундаторів міста Олександру Пашутіну та корифею українського професійного театру Марку Кропивницькому.

Вихованці народного хореографічного ансамблю «Світанок» та зразкового хореографічного ансамблю «Алегро» виконали для учасників урочистостей вітальну святкову композицію «Вінок єдності». Під час виступу танцюристи представили стрічки та вишиту карту країни, виготовлені під час акції «Україна вишивана».
   Також алегрівці з керівниками Наталією Володимирівною та Юрієм Васильовичем Мілентіями брали участь у Industrial dance parade хореографічних колективів міста та сучасної агротехніки «Танцювальна столиця України вітає «АгроЕкспо-2018». Учасники параду з гаслами та примовками пройшли вулицею Велика Перспективна від пам’ятного знака «Янгол-охоронець» до площі Богдана Хмельницького.

До святкувань у складі дитячих творчих колективів міста долучилося багато наших учнів. Так, в рамках концертної програми «Танцюють діти!» у мікрорайоні Новомиколаївка вихованці ЗХА «Алегро» презентували «Дубо-танець» та «Попурі танців народів Балкан», а Денис Каплунов виступив із сольним співом. Дякуємо учасникам святкових заходів!

Переглядів: 21 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »