Неділя, 27.05.2018, 02:10

Головна » 2018 » Травень » 7 » Семикласники побували у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна
Семикласники побували у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

05 травня кадети VI взводу з наставниками О. Ф. Лафою та О. В. Полуворченком побували у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, аби поспілкуватись з керівництвом, ознайомитись з навчально-матеріальною базою та правилами прийому до навчального закладу. Можливість відвідати заходи ліцею в рамках Дня відкритих дверей була реалізована при взаємодії з Кіровоградським обласним військовим комісаріатом та за фінансової підтримки Володимира Олександровича Полякова.

У холі КВЛ гостей різножанровими музичними композиціями зустрічав оркестр ліцею. Представники особового складу ліцею супроводжували учнів у екскурсії по закладу. Хлопці цікавились навчально-матеріальною базою, побутом та умовами, в яких живуть та навчаються богунівці, побачили навчальні аудиторії, їдальню, спортивний зал та тренувальні майданчики, зразки зброї, тир, бібліотеку, уважно вислухали пояснення від ліцеїстів про відмінність їхнього життя від шкільного. У музеї ліцею кадети дізналися про історію створення військового навчального закладу та познайомилися з видатними його вихованцями.

У клубі ліцею начальник Київського військового ліцею Герой України генерал-майор І. В. Гордійчук урочисто привітав гостей ліцею та розповів про завдання навчального закладу, серед яких – про обов'язкове мотивування ліцеїстів на подальше продовження навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України. Гості побачили підготовлену вихованцями КВЛ концертну програму: танцювальні номери, виступ ансамблю «Кадет», дефіле з барабанами ліцеїстів 3-ї навчальної роти.

Гостям продемонстрували фільм про ліцей, а після урочистої частини командування ліцею дало відповіді на всі питання щодо вступної кампанії, правил прийому та вступних іспитів. Безпосереднє знайомство та спілкування з Героєм України Ігорем Гордійчуком справило на хлопців неабияке враження. Під час бесіди товариш генерал розказав кадетам про свій бойовий шлях, наголосив на значимості для країни військових професіоналів та запросив юнаків вступати до військового ліцею. Ті з юнаків, хто мріє про військову кар’єру, виявили намір розпочати її саме у цьому навчальному закладі.

Дякуємо військовому комісару Кіровоградського обласного військового комісаріату Ярославу Олександровичу Кучеру та старшому офіцеру групи з роботи з особовим складом та громадськістю КОВК Руслані Миколаївні Францішкевич за сприяння в проведенні пізнавальної профорієнтаційної подорожі.

Довідка. У 2018 році Київський військовий ліцей імені Івана Богуна проводить прийом юнаків на навчання до 8-го та 10-го класів. Право для вступу в Ліцей мають громадяни України, які в поточному році закінчили 7 або 9 клас середньої загальноосвітньої школи та в рік зарахування до ліцею їм виповнюється 13-14 років (7 клас) або 15-16 років (9 клас), придатних за станом здоров’я навчатися в Ліцеї та по його закінченню зобов’язуються продовжити навчання в вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України, куди їм надається пріоритетне право вступу.

Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »