Вівторок, 20.11.2018, 08:32

Головна » 2011 » Лютий » 7 » Співпраця з науковою бібліотекою ім. Д. Чижевського
Співпраця з науковою бібліотекою ім. Д. Чижевського

Дружні стосунки склалися в школи-інтернату з обласною науковою бібліотекою імені Дмитра Чижевського. Дитяча шкільна організація постійно залучається до різноманітних тематичних заходів, які готують працівники цієї просвітницької установи. Тож, гуртківці "Сокола" разом з керівником Валерієм Володимировичем Андрійченком підготували звіт про чергове відвідування бібліотеки, яке відбулося 2 лютого.
   У відділі міського абонемента школярі подивилися незвичайну експозицію під назвою «Ясне сонце в небі сяє». Це диво-роботи майстрині з Гайворона Лариси Смоковенко: 14 картин, зроблених з природного матеріалу, а саме з зерен гречки, рису, ячменю, вівса, пшона, кукурудзи, манки, бобів (квасоля, горох), зернят з кавуна, льону, насіння чорнушки. Тема композицій - відображення основних атрибутів українського села, його побут, народні традиції.
   7 лютого виповнюється 105 років від дня народження Олега Антонова (1906-1984) видатного радянського авіаконструктора, доктора технічних наук. До цієї дати у технічному відділі бібліотеки відкрито виставку моделей авіатехніки, яка надзвичайно зацікавила юнаків.

А дівчата були вражені експонатами літературно-мистецької композиції, яка була підготовлена до зібрання об’єднання українських болгар. На ній репрезентовані вишиті картини людини з обмеженими фізичними можливостями Ігоря Єнчева, пейзажі вільшанського художника-аматора Анатолія Садовського, художника-аматора Ростислава Климишина, завідуючого галереєю ім. П. Осовського Анатолія Кімнатного - твори, які об’єднані спільним мотивом - чарівна краса Вільшанщини, де компактно проживають болгари.

Найбільш тісні взаємини має школа із відділом краєзнавства. Зараз в ньому працює фото-літературна експозиція «Отчизны верные сыны», яку відвідали гуртківці. На виставці представлено понад 30 фотопортретів тих, хто золотими літерами писали історію нашої Вітчизни, незважаючи на національність і віросповідання. Гідне місце в портретній галереї посідають наші земляки, які мужньо виконували свій військовий обов'язок в гарячих точках планети. Фотовиставку доповнює тематична книжкова виставка про героїчні сторінки історії нашого міста.
   Ще одна експозиція приурочена до 114-ї річниці від дня народження поета, дослідника, публіциста Є. Ф. Маланюка. Євген Маланюк – одна з найяскравіших і найталановитіших постатей вітчизняної та світової літератури ХХ ст., її безумовний класик. Наші учні мали змогу прослухати повідомлення співробітників краєзнавчого відділу про життєвий шлях письменника та переглянути виставку "Лауреати обласної літературної премії ім. Євгена Маланюка”, де представлені твори всіх лауреатів від початку заснування премії.
   Дякуємо працівникам бібліотеки за плідну співпрацю та сподіваємось на її продовження у майбутньому.
Переглядів: 388 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2011  »