Вівторок, 13.11.2018, 02:11

Головна » 2010 » Квітень » 14 » Пізнавально-розважальна програма "Країна здоров'я"
Пізнавально-розважальна програма "Країна здоров'я"

13 квітня чудову подорож "Країною здоров'я" здійснили учні 1-6-го класів нашої школи завдяки представникам Церкви Християн Адвентистів Сьомого Дня (очильник пастор Сергій Миколайович Сугак). Спортивно-розважальні змагання з використанням яскравого інвентаря та атрибутики супроводжувалися пізнавальною інформацією про найголовніші принципи здоров'я, яку діти отримували, переходячи від станції до станції. Дякуємо організаторам за задоволення, щиру радість і позитивні емоції, отримані всіма учасниками і навіть глядачами дійства. Чекаємо наступної зустрічі!
          Фоторепортаж про подію дивіться в наших альбомах.
Переглядів: 420 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1