Субота, 21.07.2018, 02:46

Головна » 2018 » Червень » 14 » Розправте крила і летіть!
Розправте крила і летіть!

12 червня натхненні та урочисті випускники-дев'ятикласники у присутності своїх батьків та рідних отримали документ про базову середню освіту. Ми радо вітаємо наших найуспішніших учнів Максима Малину, Віталія Кохана, Олексія Донця – гордість своїх родин, надію громади. Бажаємо якнайповніше реалізувати свій потенціал у обраному навчальному закладі!

Мають середній бал свідоцтва про освіту 9 та вище Анастасія Шевченко, Віталій Кривохижа, Марія Ушакова, Андрій Осипенко. Вітаємо! Педагогічна рада рекомендувала до зарахування до ліцейського (військового напрямку) класу понад 20 випускників – до зустрічі у вересні! Усім іншим бажаємо здійснити свої мрії щодо вступу до закладів освіти, успішного й яскравого життєвого шляху!

Директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус, керівники класів Є. П. Горенко, Д. С. Гамлій, О. Є. Шапаренко, Л. І. Бугайова подякували за виховання дітей, активну участь у шкільному житті батькам та опікунам Андрія Чхеїдзе, Андрія Ісаєва, Олексія Донця, Віталія Кохана, Андрія Осипенка, Едуарда Мирзи, Максима Малини, Артура Черкашина, Анастасії Шевченко, Марії Ушакової, Ірини Гавриленко, Олександри Руденко, Артура Константиновича Світлані Леонідівні Бантиш, Ларисі В’ячеславівні Ісаєвій, Зої Григорівні Донець, Раїсі Павлівні Кохан, Вікторії Андріївні та Станіславу Вікторовичу Осипенкам, Надії Миколаївні Тахтай, Наталі Сергіївні Малині, Ірині Борисівні Кулаєвській, Марині Вікторівні та Миколі Дмитровичу Шевченкам, Людмилі Анатоліївні та Андрію Віталійовичу Ушаковим, Тетяні Анатоліївні та Віталію Анатолійовичу Гавриленкам, Вікторії Миколаївні Курищенко, Оксані Василівні Константинович. Нехай справдяться усі Ваші сподівання щодо щасливого майбутнього Ваших дітей! Успіху усім нашим випускникам!

Переглядів: 47 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »