Вівторок, 22.01.2019, 14:01

Головна » 2018 » Грудень » 19 » Рятувальники привітали дітей із Днем святого Миколая
Рятувальники привітали дітей із Днем святого Миколая

19 грудня в рамках циклу навчально-просвітницьких заходів для дітей та молоді до навчального закладу завітали спеціалісти ДСНС у Кіровоградської області. Рятувальники підготували для учнів спеціальних 1-4 класів пізнавальну програму з безпеки життєдіяльності та у цікавій формі нагадати школярам правила поведінки під час новорічних, різдвяних свят та зимових канікул. Діти з радістю брали участь у конкурсах та змаганнях за сценарієм акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», в ігровій формі знайомилися із діяльністю Служби порятунку та засвоювали правила безпеки.
   «Соколятам» випала честь першими випробувати доставлені рятувальниками нові атрибути для фотозони. Учні у захопленні фотографувалися на пам’ять поряд із гаслом «Я люблю ДСНС» та за тантамаресками – спеціальними фотостендами. До заходу долучилися й вихованці вокального ансамблю «Даринка», які привітали гостей новорічними піснями.

Речниця управління ДСНС Оксана Мачак запросила у школярів відвідати пожежно-рятувальну частину, де можна роздивитись пожежну техніку та спорядження, та пожежно-технічну виставку-музей з великою кількістю цікавих експонатів. Від імені великого колективу рятувальників Кіровоградщини офіцери побажали дітям успіхів у навчанні, міцного здоров’я та вручили нашим слухняним дітлахам солодкі подарунки від святого Миколая.
   Дякуємо шефам за увагу до навчального закладу, вагому допомогу з формування у підростаючого покоління відповідального ставлення до власної безпеки, життя, здоров’я та майна інших людей.

Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »