Субота, 21.04.2018, 12:34

Головна » 2017 » Грудень » 25 » Різдвяні сюрпризи від студентів
Різдвяні сюрпризи від студентів

Напередодні різдвяних та новорічних свят небайдужі курсанти та студенти Кіровоградської льотної академії НАУ вирішили влаштувати для дітей свято, аби подарувати тепло і гарний настрій, зробити світ навколо трішки світлішим. 20 грудня вони запросили у гості вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей та учнів школи-інтернату, ліцею «Сокіл». Дітей та педагогів В. В. Зозулю, І. Л. Суховенко, Н. Л. Демченко господарі привітно зустріли, вручили різдвяні атрибути – ковпаки Санта Клаусів, провели цікаво оздобленими холами та коридорами, де діти побачили фрагмент салону літака, приладову панель пілотів, Дошку пошани з фотографіями кращих студентів і курсантів.

Головним сюрпризом від студентського активу був мультфільм – звичайно ж, про літаки! Головний герой Дасті Полейполе - скромний літачок-кукурузник, який жив у невеликому містечку і мріяв виграти легендарні навколосвітні перегони, однак у нього була велика проблема: він боявся висоти. Коли вдача посміхнулася Дасті, і він потрапив на змаганням з найшвидшими літаками світу, йому випало пройти безліч випробувань, головне з яких – боротьба з власними страхами…

Програму перегляду перемежали вікторини, естафети, рухливі ігри, у яких діти завзято брали участь. Також майбутні авіатори підготували маленьким друзям солодкі подарунки та презентували закладам для організації дозвілля дітей настільні ігри, книжки ребусів, приладдя для малювання.

Щиро дякуємо за організацію веселого пізнавального дозвілля дітей активістам курсантського та студентського самоврядування, голова – старшина КЛА НАУ Дмитро Сергійович Хаврель, та членам Кіровоградської обласної організації Червоного хреста. Щасливого Нового року!

Переглядів: 43 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »