Вівторок, 24.04.2018, 01:43

Головна » 2017 » Грудень » 13 » Результативна співпраця
Результативна співпраця

9 грудня шанувальники бойових мистецтв зібралися в спортивному комплексі «Fight Baza» на відкритий чемпіонат Кіровоградської області з хортингу. На ньому дебютувала команда ЦОТП «Цитадель», до складу якої увійшли учні школи-інтернату – вихованці гуртка «Хортинг», керівник О. В. Ковальчук. За кілька тижнів тренувань учні виконали велику роботу і гідно виступили на чемпіонаті. Андрій Дергунов виборов срібну медаль, Олександр Великий, Володимир Кацан та випускник школи Артем Таран стали бронзовими призерами. Команда посіла ІІІ місце у загальному рейтингу, і це досягнення сталося за участю Андрія Ісаєва, Євгена Рагулі, Владислава Корінного.
    Залікові бали, отримані командою ЦОТП «Цитадель», стали вагомим внеском до сумарного результату міста – І місце серед районів та міст Кіровоградщини (3 срібні та 4 бронзові медалі у різних вікових категоріях). Тренер О. В. Ковальчук дякує всім членам команди за самовіддачу та вважає виступ, з огляду на короткий термін підготовки, відмінним, адже ніхто з суперників не очікував від хлопців такого динамічного дебюту. Вітаємо!
    Набутий досвід стане в нагоді, аби показати якнайкращий результат на наступних змаганнях у Черкасах та Трускавці. Бажаємо успіху!

Кадетський підрозділ співпрацює з ЦОТП «Цитадель» не лише з хортингу та військово-спортивного хортингу. Щосуботи/неділі на полігоні центру зведені групи вихованців на чолі з наставниками О. В. Полуворченком та І. С. Черчелюком набувають навичок тактичної підготовки з використанням страйкбольної зброї. 10 грудня чергове тренування відбулося для вихованців передкадетського І взводу. Завзяті та настирливі п'ятикласники дуже старанно виконували поставлене завдання: знайти у лабіринті та знешкодити умовного противника. Тренер раз від разу ускладнював задачі, ставав більш вимогливим – хлопці долали усі перешкоди з честю. Наставники задоволені, а п'ятикласники тим більше!
   Свідченням успішності нашої співпраці є участь кадетів Андрія Ісаєва, Владислава Корінного, Олександра Великого, Андрія Луньова та випускника Артема Тарана у відеозйомках для каналу СТБ. Слідкуйте за ефіром!

Переглядів: 90 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »