Середа, 17.01.2018, 10:22

Головна » 2011 » Травень » 20 » "Прощавай, Букварику!"
"Прощавай, Букварику!"

Коли у школі щось-там хороводиться,
Ніщо без першоклашок не обходиться.
Нехай знімає фільми Голівуд,
А перший клас давно вже тут як тут!

Першими відсвяткували свої успіхи в опануванні рідної мови учні 1А класу для дітей зі зниженим зором. Свято прощання з Букварем відбулося для них 12 травня. Крістіна Куженко, Єгор Городніченко, Діана Xлистун, Наталка Вахно, Настя Биканова та інші першокласники показали прекрасні знання українського алфавіту, розповівши веселі дотепні віршики про букви. Неабиякі акторські здібності та чудове володіння українським словом продемонстрували Іванко Невідомський та Анечка Сердюк у ролях Зайчика та Лисички.
    У виконанні першачків пролунали веселі песеньки про школу та навчання: "Гей ви, Букви!", "Чему учат в школе", "Песенка первоклассников", "Гей, чули, чули, чули...", "Школярі", вивчити та артистично виконати які діткам допомогла Т. В. Гаврилова. Тетяна Володимирівна не тільки керувала вокальним ансамблем "Даринка", який вітав першокласників зі святом, а й сама вразила глядачів чарівним співом, виконавши пісню "Країна моя", і зірвала шквал оплесків.
    Дякують за допомогу малята і учням 2Б класу. Альбіна Петюренко та Діана Зайцева були ведучими свята та показали майстерне володіння художнім словом і вражаючі вокальні здібності. Разом з Валеріаном Одєгналовим, Віталіком Спрінчаком, Дмитриком Подуфалим, Юрком Xолодним та всіма учнми 1А класу вони станцювали веселий доброзичливий танок "Выглянуло солнышко!"
    Батьки першокласників дякують класному керівнику Жанні Леонідівні Скринько та вихователю Людмилі Володимирівні Бондарцовій за підготовку яскравого свята, виховання у дітей любові до книги як джерела знань, формування інтересу до читання та розвиток акторських здібностей малечі.

А 19 травня урочистості відбулися для 1Б класу. Швидко пролетів перший рік навчання в школі, і ось маленькі школярики запросили до святкової зали своїх друзів, батьків, рідних, учителів, керівників школи, щоб разом вшанувати книгу, яка їх навчила читати, писати і весело жити в дружній шкільній родині.
   Цікаві жартівливі віршики про свій гамірливий клас майстерно декламували Жасмин Якубовська, Ліза Кущенко, Кирило Ковтун, Оленка та Світланка Гебескул, Дмитрик Жарський, Русланка Голобородько, Іванко Голуб та інші учні. Про щасливе дитинство та свою мрію стати артисткою повідала глядачам піснею «Співачка» Єлизавета Федорченко.

Першачки виконали веселі пісеньки про школу, навчання, про першу самостійно прочитану книгу: «Вчимося в нашій школі», «33 подружки», «Абеткова пісенька», «Прощавай, Букварику». Щирі слова вдячності «Букварю» лунали з вуст Марійки Кухар, Сашка Коваленка, Настусі Мірошниченко, Матвійка Бондарцова, Насті Підкевич та інших учнів класу.
   Допомагали першокласникам в проведенні чудового свята старші друзі – учні 5Б класу. Майстерне володіння словом продемонстрували ведучі Юлія Мельник та Христина Кім, а Дмитро Краснянський, Володимир Шевченко, Валерія Галачова, Марина Сліпченко, Тетяна Бесараб, Даша Голубенко і Надія Кобець порадували малечу своїми акторськими здібностями. На завершення свята чарівна співачка Юлія Мельник артистично виконала «Веселкову пісню» на радість маленьким друзям та всім глядачам.

Із словами батьківської подяки до першої вчительки Валентини Михайлівни Кириченко звернулася мама першокласниці Ірина Григорівна Романюк.
Переглядів: 468 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2011  »