Понеділок, 22.01.2018, 23:24

Головна » 2012 » Травень » 22 » Прощання з початковою школою
Прощання з початковою школою

Урочисто і весело відбулося прощання чотирикласників з початковою школою. Одною з тих, хто доклав чимало зусиль, щоб подія запам’яталася її учасникам і стала приємним сюрпризом для глядачів, була учитель музики Оксана Борисівна Івашкевич. Надаємо їй слово.

Ось і закінчився навчальний рік… Не знаю, чи всі дорослі чекали на цю подію, проте діти, гадаю, чекали точно. 22 травня відбувся випускний бал 4-х класів школи-інтернату. Чула, що в інших школах міста заходи такої тематики та у такому форматі вже не проводяться, а я рада, що наш заклад дотримується традицій. Поділяю думку, що найкращим є те свято, яке ти створив собі сам, і вважаю позитивним, що наші дітки брали найактивнішу участь у проведенні заходу.

Підготовка до цієї події розпочалася заздалегідь. Під керівництвом класоводів О. В. Клочкової та Ю. П. Гребенюк діти вчили вірші, разом з Т. О. Ільяшенко та О. М. Морозовою інсценували «Попелюшку» англійською мовою, з Н. В. Мілентій готували таночки, відвідували репетиції з хорового і сольного співу, які проводили музичні керівники О. Б. Івашкевич та Т. В. Гаврилова. І от – актова зала заповнена вщент, глядачі затамували подих, всі чекають… Аж ось – лунає музика чарівного вальсу і до зали заходять Вони – випускники початкової школи. І розпочалося Дійство…

Захід тривав понад 1,5 години, задоволення отримали і учасники, і глядачі, які кожен номер зустрічали щирими оплесками, цілком заслуженими, адже діти показали свою творчість у хореографії, декламації, вокальному мистецтві. Це моя гордість і радість: дитячий спів – наживо, під живий музичний супровід фортепіано – найвища естетична насолода для учасників і гостей."

Наші вітання і подяка педагогам - першим вчителькам Людмилі Вільгельмівні Гаврилюк та Тетяні Сергіївні Соколовій, класоводам Олені Вікторівні Клочковій та Юлії Петрівні Гребенюк, вихователям Олені Вікторівні Мартиненко, Любові Іллівні Бугайовій, Світлані Валеріївні Харитоновій та Світлані Валеріївні Фабрикі. Дякуємо всім діткам, які творили на сцені, і батькам, які допомагали у здійсненні всього задуманого. До нових зустрічей!

Переглядів: 356 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2012  »