Вівторок, 18.12.2018, 21:59

Yulia

Головна » 2018 » Листопад » 23 » Профорієнтація
Профорієнтація

Одинадцятикласники побували на виїздному дні відкритих дверей ДЮІ. 23 листопада у актовому залі НВК №26 курсантський актив та керівництво факультетів №1 та №4 презентували школярам міста Донецький юридичний інститут МВС України. У липні 2014 року через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася, виш було тимчасово передислоковано до Кривого Рогу. Не зважаючи на труднощі та складнощі, інститут не лише зберіг своє добре ім’я і традиції, а й пройшов період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності на теренах Криворіжжя.
   Майор поліції А. О. Шапарь, майор поліції О. А. Бобровський, курсанти Яна Красюк та Ярослав Чеботар ознайомили школярів з особливостями навчання, умовами вступу до вишу зі специфічними умовами навчання, зі спеціальностями та спеціалізаціями, за якими готують фахівців в інституті. У рамках заходу старшокласникам продемонстрували відеоролики про Донецький юридичний інститут МВС України. Натепер тут здійснюється повноцінний навчальний процес: діють навчальні аудиторії, лекційні зали, бібліотека, гуртожитки, актова зала, їдальня, 2 спортивних зали та майданчики, тир. Не залишилась поза увагою і позаурочна життєдіяльність в інституті, адже на базі вишу функціонує багато спортивних секцій, гуртків з різних напрямів діяльності, молодіжна організація «Ліга майбутніх поліцейських Криворіжжя».
   В 2016 році інститут успішно пройшов акредитацію і здійснює підготовку фахівців за державним замовленням освітнього ступеню «бакалавр» спеціальності «Право» для органів досудового розслідування, підрозділів кримінальної поліції та підрозділів превентивної діяльності, а також - за освітнім ступенем «магістр» за спеціальністю «Право» для органів досудового розслідування. Учні зацікавлено сприйняли запропоновану інформацію.
Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »